Jesienna lista rzeczy do zrobienia, czyli fall bucket list

7
Doczekałam się! Dzisiaj pierwszy dzień mojej ulubionej pory roku, czyli jesieni. Nie muszę chyba Wam mówić jak bardzo kocham tę porę roku? Czekam na nią cały rok i cieszę się każdym jej dniem. Wiem jednak, że nie wszystkie z Was lubią jesień. Z tego powodu przygotowałam listę rzeczy, które powinnyście zrobić do dnia rozpoczęcia zimy! Ja zamierzam się z niej wywiązać i mam nadzieję, że też przyłączycie się do zabawy :)
Jesienna czeklista na tosiakowie
Zapytacie, o co chodzi? Moja czeklista to lista zadań, które powinny Wam umilić jesienne i szare dni. Możecie ją sobie pobrać i wydrukować (plik jest przygotowany w wysokiej rozdzielczości). Po wykonaniu każdego zadania możecie oznaczyć je w kwadraciku jako wykonane, a za trzy miesiące pokażę Wam jak poszło mi wykonanie tych zadań. Mam nadzieję, że przynajmniej jedna z Was do mnie dołączy i też pochwali się rezultatami.
Jeżeli chciałybyście się podzielić listą na swoim blogu, będę bardzo wdzięczna za podlinkowanie do mnie. Możecie też potraktować listę jak wyzwanie i na bieżąco dzielić się rezultatami na swoim blogu. Będę wtedy wdzięczna za zamieszczenie mojego banerka (ten, który widzicie na początku posta).

LISTA WYPEŁNIONA PRZEZE MNIE:

FORMAT JPG

PUSTY ARKUSZ DO WYPEŁNIENIA:

FORMAT PDF

FORMAT JPG

Jesienna czeklista

Na samym końcu posta daję Wam możliwość wrzucania linków do swoich postów.
Pochwalcie się jak idzie Wam wykonywanie zadań :)