Jesienna lista rzeczy do zrobienia, czyli fall bucket list

17
Doczekałam się! Dzisiaj pierwszy dzień mojej ulubionej pory roku, czyli jesieni. Nie muszę chyba Wam mówić jak bardzo kocham tę porę roku? Czekam na nią cały rok i cieszę się każdym jej dniem. Wiem jednak, że nie wszystkie z Was lubią jesień. Z tego powodu przygotowałam listę rzeczy, które powinnyście zrobić do dnia rozpoczęcia zimy! Ja zamierzam się z niej wywiązać i mam nadzieję, że też przyłączycie się do zabawy :)
Jesienna czeklista na tosiakowie
Zapytacie, o co chodzi? Moja czeklista to lista zadań, które powinny Wam umilić jesienne i szare dni. Możecie ją sobie pobrać i wydrukować (plik jest przygotowany w wysokiej rozdzielczości). Po wykonaniu każdego zadania możecie oznaczyć je w kwadraciku jako wykonane, a za trzy miesiące pokażę Wam jak poszło mi wykonanie tych zadań. Mam nadzieję, że przynajmniej jedna z Was do mnie dołączy i też pochwali się rezultatami.
Jeżeli chciałybyście się podzielić listą na swoim blogu, będę bardzo wdzięczna za podlinkowanie do mnie. Możecie też potraktować listę jak wyzwanie i na bieżąco dzielić się rezultatami na swoim blogu. Będę wtedy wdzięczna za zamieszczenie mojego banerka (ten, który widzicie na początku posta).

LISTA WYPEŁNIONA PRZEZE MNIE:

FORMAT JPG

PUSTY ARKUSZ DO WYPEŁNIENIA:

FORMAT PDF

FORMAT JPG

Jesienna czeklista

Na samym końcu posta daję Wam możliwość wrzucania linków do swoich postów.
Pochwalcie się jak idzie Wam wykonywanie zadań :)

Discussion17 komentarzy

Leave A Reply

FreshMail.pl