Dwa plakaty kawowe. Grafiki do druku

0

Nienawidzę poniedziałków. Tylko dla mnie poniedziałek to nie jest ten dzisiejszy poniedziałek. Ja mam dzisiaj akurat czwartek, co oznacza, że już tylko jeden dzień dzieli mnie od wolnego. Takie uroki pracy zmianowej. Niestety syndrom tego normalnego poniedziałku dopada także mnie, bo w mediach po weekendowej plaży znowu trzeba zacząć działać na pełnych obrotach. Niestety ostatni weekend na pewno nie należał do tych spokojnych.

plakaty kawowe

To wszystko nie zmienia jednak faktu, że poranna praca uzmysłowiła mi, że bez kawy w zasadzie jest się bardzo trudno zmusić do jakiegokolwiek działania. Zwłaszcza, kiedy pracuje się od 6 rano (uwierzcie mi!). Ja co prawda od jakiegoś czasu staram się pijać raczej zieloną herbatę, która stanowczo mocniej mnie otrzeźwia, ale smak kawy jest mi po prostu potrzebny do osiągnięcia porannego zen.

Niestety zauważyłam, że kiedyś w 100 proc. wystarczała (i satysfakcjonowała) mi zwykła kawa rozpuszczalna. Potem z P. postanowiliśmy coś zmienić w naszym porannym rytuale i zdecydowaliśmy się na ekspres. Na początek niestety tylko przelewowy, ale już on sprawił, że czujemy ogromną różnicę. Kupujemy teraz raczej lepszej jakości kawy mielone i zwracamy uwagę na jej walory smakowe. Zdaję sobie sprawę, że już niedługo zapewne pójdę o krok dalej: kupię młynek i zacznę na świeżo mielić ziarna.

Plakaty do wydruku

Dlatego też pomyślałam sobie, że zapewne nie jestem odosobnionym przypadkiem i przygotowałam dla Was dwa plakaty właśnie z motywem kawy. A w zasadzie kawy i pracy. Oba są raczej minimalistyczne i mam nadzieję, że będą pasować do większości kuchni.

Uwaga!

Linki do plakatów znajdziecie poniżej. Przygotowane są do wydruku w A4. Jeżeli będziecie potrzebowali innego, dajcie znać. Coś na pewno da się w tej sprawie zrobić. Plakaty są przeznaczone tylko do użytku prywatnego i nie możecie ich sprzedawać. Jeżeli chcecie je polecić na swoich blogach, zamieszczajcie proszę linki do tego posta. Dziękuję!

PLAKAT DOBRY POMYSŁ


PLAKAT NIE MA PRACY


Pytania do Was!

Mam do Was dwa pytania! Czytam akurat książkę Kasi Karpy Dziewczyny na start i znowu zaczynam nabierać ochoty na bieganie (no, może na początek szybkie chodzenie). Muszę jednak kupić jakieś wygodne obuwie, a średnio się niestety na tym znam… Mogłybyście mi doradzić, na której firmie powinnam się skupić? Zamierzam się rozejrzeć po sklepach internetowych (np. http://sklep-luz.pl/) i pochodzić też po galeriach. Może polecacie w Warszawie jakiś konkretny sklep?

Druga sprawa – szukam bardzo intensywnie jakiegoś miejsca w Warszawie lub w sieci, gdzie można kupić dobre kawy. Może jakieś ciekawe mieszanki smakowe? Na początek mielone, ale pewnie w niedalekiej przyszłości także ziarna. Będę wdzięczna za wszystkie pomysły!