Na co do kina w sierpniu?

0

Od początku tego roku dosyć często chodzę do kina. W ciągu ostatnich kilku miesięcy obejrzałam dobre kilkadziesiąt pozycji. A wszystko dzięki temu, że mam wykupioną kartę Cinema City Unlimited. Z tego też powodu pomyślałam, że dobrym rozwiązaniem będzie robienie comiesięcznego zestawienia filmów, które warto w danym miesiącu obejrzeć. Dzięki temu będę pamiętała, które premiery są interesujące, a może także komuś z Was taka ściąga pomoże przy wyborze filmu. Zapraszam Was na pierwszą odsłonę cyklu – na co do kina w sierpniu.

Na co do kina w sierpniu?

Premiery – 29 lipca

Jason Bourne – sensacyjny

Superduet reżysersko-aktorski Greengrass-Damon powraca w kolejnym wspólnym filmie z kultowej serii o Jasonie Bournie (wcześniej współpracowali nad „Krucjatą Bourne’a” i „Ultimatum Bourne’a”). Całość jak zawsze oparta na bestsellerowej serii sensacyjnych powieści Roberta Ludluma. Do tej pory filmy o przygodach Bourne’a zarobiły 1,2 mld dolarów.

 

Epoka Lodowcowa: Mocne uderzenie – animacja, komedia

Bohaterowie czterech filmów z serii ”Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do ”mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

1 of 5

Leave A Reply

FreshMail.pl