Na co do kina we wrześniu?

2

Sierpień zleciał dosłownie nie wiadomo gdzie i kiedy. Dopiero się zaczął, a już się kończy. Ten stan rzeczy ma jednak całkiem dużo plusów. Jakich? Po pierwsze we wrześniu jedziemy na drugi w tym roku urlop do Włoch! Po drugie zaczyna się moja ukochana jesień. A po trzecie zaczyna się sezon najlepszych filmowych premier. Po letnim sezonie ogórkowym takie zagęszczenie ciekawych filmów zapowiada się naprawdę świetnie! Na co do kina we wrześniu? Za chwilę się dowiecie. Ach! Muszę się pochwalić, że stanowczą większość sierpniowych premier udało mi się zobaczyć.

Na co do kina we wrześniu?

Premiery – 2 września

Destrukcja – dramat, komedia

Odnoszący sukcesy bankier inwestycyjny Davis próbuje uporać się ze śmiercią żony, którą stracił w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Nie pomaga mu w tym presja, którą wywiera teść, mimo to Davis stara się, by życie wróciło do normalnego biegu.

Nerve – thriller

Uczennica ostatniej klasy liceum dołącza do internetowej gry w prawdę i wyzwanie. Wkrótce odkrywa, że każdy jej ruch jest manipulowany przez anonimowych „obserwatorów”.

Pan idealny – akcja, komedia romantyczna

Ona nie ma ręki do gotowania i szczęścia do facetów. Kiedy wreszcie poznaje swojego Pana Idealnego okazuje się, że jest płatnym mordercą. Zanim będą żyli długo i szczęśliwie muszą sprawdzić się w akcji – w myśl zasady żyj i pozwól umrzeć innym. Skuteczni jak Pan i Pani Smith, niedoścignieni jak Bonnie i Clyde, zwariowani jak Pumpkin i Honey Bunny.

Julieta – dramat

Julieta to mieszkająca w Madrycie kobieta w średnim wieku. Przypadkowe spotkanie z Beatriz, przyjaciółką córki,  wywołuje w kobiecie powrót wspomnień. Julieta zaczyna je spisywać, doprowadzając do konfrontacji z przeszłością. Musi zmierzyć się z siłą miłości do rybaka Xoana, którego utraciła w wyniku śmiertelnego wypadku.

Aż do piekła – dramat, kryminał

Dwaj bracia – Toby (Chris Pine) – zdesperowany ojciec, szukający lepszego życia dla syna oraz Tanner (Ben Foster), były skazaniec z wybuchowym charakterem, postanawiają okraść oddział banku, który skonfiskował ich zadłużoną, rodzinną ziemię. Napad udaje się, jednak sprawy szybko wymykają się spod kontroli. W pościg za braćmi wyrusza Marcus (Jeff Bridges), nieustępliwy Strażnik Teksasu, szukający ostatnich chwil sławy przed przejściem na emeryturę. Mimo policyjnej obławy, Toby i Tanner, skuszeni wizją szybkiego zysku, decydują się na kolejny wielki skok. Konfrontacja braci z zawziętym stróżem prawa wydaje się nieunikniona.

Premiery z 9 września na kolejnej stronie.

1 2 3 4 5

Discussion2 komentarze

Leave A Reply

FreshMail.pl