Jesienne plakaty do wydrukowania

13

Mija waśnie równo połowa listopada. Cudowny, ciepły i kolorowy okres przedświąteczny zbliża się wielkimi krokami. Ale zanim choinki, bałwanki i bombki zagoszczą w naszych mieszkaniach, jest jeszcze czas na jesienne dodatki. Wiem, że ta pora roku rozpoczęła się już jakiś czas temu, ale jesienne plakaty, które dla Was (i dla siebie) przygotowałam są trochę inne niż te, które widziałam do tej pory. Mam nadzieję, że spodobają Wam się tak, jak i mi.

Jesienne plakaty do wydrukowania

Jesienne plakaty do wydrukowania

Do wyboru macie dwa zupełnie różne plakaty. Pewnie zastanawiacie się o co mi chodzi z brodatymi twarzami. Już tłumaczę. Mój mąż w ciągu ostatnich kilku miesięcy zapuścił brodę i powiem Wam szczerze, że taki wygląd kojarzy mi się totalnie z jesienią. Może Wam też? Drugi plakat jest już dużo bardziej klasyczny, ale jednocześnie mam do niego sporą słabość. Jesienna sentencja w jesiennym wieńcu, czego chcieć więcej? Gdybyście potrzebowali jeszcze innych wersji, mogę zaproponować zeszłoroczne plakaty kawowe, czarno-białe plakaty lub dynię w dwóch odsłonach.

ZOBACZ INNE MOJE PLAKATY DO POBRANIA

Jeżeli podobają Ci się moje plakaty, daj łapkę w górę i pokaż je swoim znajomym! Sprawisz, że na mojej twarzy pojawi się wielki uśmiech :)

Pobierz plakaty

PLAKAT Z BRODĄ


PLAKAT Z WIEŃCEM


UWAGA!

  • Plakaty przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacjie JPG.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcecie je udostępnić, zamieszczajcie proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plakatu.

Mam nadzieję, że plakaty Wam się spodobają i umilą Wam jesienny czas. Jeżeli wrzucicie z nimi zdjęcia na Instagrama, koniecznie oznaczcie mnie na nim (@tosiakowo), żebym go nie przegapiła!

Discussion13 komentarzy

Leave A Reply

FreshMail.pl