Wyślij swój list do Mikołaja

3

Czas najwyższy złamać stereotypy. A w zasadzie jeden. List do Mikołaja piszą nie tylko dzieci! Tak! Zamierzam dzisiaj gorąco zachęcić Was do wysłania własnego listu. Poczujmy się jak dzieci. Wszyscy razem! Biorąc pod uwagę, że do Świąt został już niecały miesiąc, to naprawdę ostatnia chwila, żeby elfy zdążyły wszystko ogarnąć na czas.

List do Mikołaja

Jak z niego korzystać?

Przygotowałam dla Was (i dla siebie oczywiście) gotowy do spersonalizowania list do Mikołaja. W wykropkowane miejsca wpisujecie swoje imię, nazwisko i miasto, w którym mieszkacie. Konieczne jest także wpisanie trzech najlepszych rzeczy, które zrobiliście w ciągu ostatniego roku. Mikołaj musi przecież wiedzieć, że zasłużyliście. Dopiero teraz jest czas na wpisanie swoich trzech prezentowych marzeń. Dajcie się ponieść fantazji.

ZOBACZ ŚWIĄTECZNE PLAKATY DO WYDRUKOWANIA

Baner


Pobierz swój list:

LIST DO MIKOŁAJA JPG

LIST DO MIKOŁAJA PDF


Uwaga!

  • List przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Plik zapisany jest w formacie JPG oraz PDF.
  • Przeznaczony jest tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcecie go udostępnić, zamieszczajcie proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plannera.

Jeżeli podoba Ci się list, daj łapkę w górę i pokaż go swoim znajomym! Sprawisz, że na mojej twarzy pojawi się wielki uśmiech :)

Wpis jest częścią mojej tegorocznej akcji BLOGMAS 2016. Następny post już jutro!

BLOGMAS 2016

Korzystacie z tego typu pomocy świątecznych? A może potrzebujecie czegoś jeszcze innego przed świętami? Bardzo chętnie pomogę! Jeżeli wrzucicie zdjęcia na Instagram, koniecznie oznaczcie mnie na nim (@tosiakowo), żebym go nie przegapiła!