Najlepsze świąteczne piosenki

1

Wiesz, co jest dla mnie od wielu lat początkiem przygotowań do świąt? Tym przełomowym momentem, od którego już o niczym innym nie potrafię myśleć? To chwila, w której po raz pierwszy słyszę w radio (no, albo na Spotify) piosenkę Britney Spears My only wish. Nie dla mnie Wham! ani Mariah. Dla mnie sygnałem startowym jest Britney. I tak już od wielu lat. Piosenki świąteczne mają w sobie tę magiczną moc. Prawda?

Top 10 świątecznych piosenek

Może Cię także zainteresować:

Świąteczne piosenki niektórych drażnią. Bo ile razy można słuchać w radio jednej i tej samej piosenki? Nawet trochę to rozumiem, ale kompletnie się z tym nie utożsamiam. Bo jak bym mogła? Należę do tego drugiego obozu. A są w nim ludzie, którzy na pierwszy dźwięk świątecznej piosenki uśmiechają się od ucha do ucha i zaczynają podśpiewywać (dobra, ja śpiewam na całe gardło, nie ma co się oszukiwać).

Pomyślałam sobie, że stworzę sobie listę właśnie moich ulubionych świątecznych piosenek. Może komuś jeszcze się przydadzą? Może komuś poprawią humor? Mam taką cichą nadzieję. Posłuchaj razem ze mną!

Świąteczne piosenki – top 10 (albo i więcej)

Lubisz świąteczne piosenki? Czy raczej za nimi nie przepadasz? A może masz jakąś swoją ulubioną, której ja jeszcze nie znam? Chętnie ją dołączę do mojej playlisty!

Discussion1 komentarz

  1. Ja bardzo polecam piosenki z płyty „If On The Winter’s Night” Stinga oraz piosenkę „Od święta do święta” Anny Wyszkoni

Leave A Reply

FreshMail.pl