#kreatywnebujo – wyzwanie na Instagramie (marzec 2017)

3

Drugie miesiąc wyzwania #kreatywnebujo już za nami. Na ten moment na Instagramie mamy już ponad 700 zdjęć opatrzonych wyzwaniowym hashtagiem! Wow! Na początku tego wyzwania żadna z nas nawet nie przypuszczała, że spodoba Wam się ono aż tak bardzo. Podsumowanie lutego znajdziecie u mnie na blogu już w przyszłym tygodniu, a tymczasem wraz z Angeliką, Asią, Moniką i Agatą zapraszamy Was na kolejną edycję, czyli #kreatywnebujo marzec 2017!

ZOBACZ PODSUMOWANIE STYCZNIA NA ZDJĘCIACH UCZESTNIKÓW!

#kreatywnebujo marzec 2017

#kreatywnebujo – o co chodzi

Słowem wstępu – celem wyzwania jest wyrobienie sobie nawyku codziennego zaglądania do bullet journala i korzystania z niego w normalnym życiu. Jednak, żeby nie ograniczać się jedynie do zapisywania codziennych list zadań, chciałybyśmy zaproponować Ci realizację codziennego zadania/tematu. Po co? Żeby rozwinąć Twoją kreatywność i wnieść do Twojego notesu odrobinę koloru! Pamiętaj – wyzwanie jest dla każdego! Nie musisz umieć pięknie rysować, pisać, malować czy mieć duszę artysty. Jestem tego najlepszym przykładem! Ma Ci to sprawiać radość.

WCHODZISZ W TO?

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i Agatę @inst_aga na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTube, kaligraficznym blogu Agaty i kanale Asi na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Instagramie @bulletjournalpolska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

LISTA TEMATÓW DO WKLEJENIA

Jeżeli masz ochotę, wiedzieć na bieżąco, co się u mnie dzieje i przede wszystkim mieć dostęp do unikalnych i dostępnych jedynie dla subskrybentów materiałów (grafik do pobrania, plakatów i innych przepięknych rzeczy), to wypełnij poniższy formularz i przygotuj się na maksymalnie jednego maila w tygodniu, który na pewno bardzo Ci się spodoba!
Mam nadzieję, że macowe tematy Wam się podobają i popuścicie wodze fantazji, żeby je wymyślnie zrealizować. Już nie mogę się doczekać Waszych zdjęć! :)

Discussion3 komentarze

  1. Pingback: PODSUMOWANIE WYZWANIA #DOSKONALIMYPISMO – się rysuje

Leave A Reply

FreshMail.pl