#kreatywnebujo – wyzwanie na Instagramie (maj 2017)

0

Czas leci w niesłychanie szybkim tempie! Dzisiaj zaczęła się majówka, a przecież dopiero co zaczynał się rok. Też tak macie? Ja zauważam mijające miesiące w dużej mierze dzięki wyzwaniu #kreatywnebujo, do którego tworzę grafiki. W kwietniu trochę (no, nawet bardzo) opuściłam się z systematycznością, ale na szczęście cudowne organizatorki i wszyscy uczestnicy dali czadu jak zawsze!

#kreatywnebujo

#kreatywnebujo maj

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i Agatę @inst_aga na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTube, kaligraficznym blogu Agaty i kanale Asi na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Instagramie @bulletjournalpolska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Nie zapomnij też o tym, że mam dla Ciebie przygotowaną do wydrukowania listę tematów. Kliknij w przycisk poniżej i pobierz swój arkusz do wklejenia do bullet journala.

MAJOWE TEMATY JPG MAJOWE TEMATY PDF

Jeżeli masz ochotę, wiedzieć na bieżąco, co się u mnie dzieje i przede wszystkim mieć dostęp do unikalnych i dostępnych jedynie dla subskrybentów materiałów (grafik do pobrania, plakatów i innych przepięknych rzeczy), to wypełnij poniższy formularz i przygotuj się na maksymalnie jednego maila w tygodniu (we wtorki), który na pewno bardzo Ci się spodoba! Dodatkowo osoby zapisane na moją listę mailingową dostaną w najbliższy wtorek alternatywną wersję arkusza z tematami wyzwania do wydrukowania i wklejenia do bullet journala.#kreatywnebujo

Mamy ogromną nadzieję, że podobają Ci się majowe tematy wyzwania i dołączysz do wspólnej zabawy! Zostaw w komentarzu link do swojego profilu, żebyśmy z łatwością odnalazły Twoje zdjęcia.