#kreatywnebujo – wyzwanie na Instagramie (czerwiec 2017)

0

Trudno w to uwierzyć, ale to nasza mała „rocznica” (w zasadzie „półrocznica”) wyzwaniowa. #kreatywnebujo jest już z nami szósty miesiąc i nadal nam się nie nudzi! Ba! Powiedziałabym, że przynosi nam coraz więcej radości! Coraz więcej uśmiechów i coraz więcej motywacji do kreatywnego działania. Ale trudno się temu dziwić, przecież biorą w nim udział najbardziej kreatywne Kobiety w całym polskim internecie! Tak, mówię właśnie o Tobie, Kochana! Jesteś gotowa na kolejną dawkę pozytywnej energii i haseł, które sprawią, że nabierzesz ochoty do „bujania” (bulletjournalingowania)? Super! W takim razie czytaj dalej!

#kreatywnebujo czerwiec

Czerwiec przede wszystkim kojarzy nam się z początkiem wakacji, odpoczynkiem na świeżym powietrzu i pysznymi owocami. To także Dzień Ojca i sprawdzenie noworocznych postanowień. Żeby jednak nie było aż tak letnio, trzeba też trochę popracować. Dlatego postanowiłyśmy zamieścić w tym miesiącu bardzo dużo haseł związanych z bullet journalingiem. Takich, które świeżynkom w tym temacie pomogą wejść w świat bujo, a starym wyjadaczom może podsuną nowe pomysły. Wraz z cudownymi organizatorkami mamy ogromną nadzieję, że hasła przypadną Ci do gustu i weźmiesz udział w czerwcowej edycji wyzwania!

Jest jeszcze jedna zmiana. Na naszej wspaniałej grupie facebookowej Bullet Journal Polska poza wątkiem zbiorczym ze wszystkimi hasłami w komentarzach (czyli tym, co było do tej pory), w dni bullet journalowe będą pojawiać się posty, pod którymi będziemy mogły porozmawiać o tych konkretnych tematach. Mamy nadzieję, że dzięki temu poznamy się jeszcze lepiej :)

#kreatywnebujo czerwiec

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i Agatę @inst_aga na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTube, kaligraficznym blogu Agaty i kanale Asi na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Instagramie @bulletjournalpolska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Nie zapomnij też o tym, że mam dla Ciebie przygotowaną do wydrukowania listę tematów. Kliknij w przycisk poniżej i pobierz swój arkusz do wklejenia do bullet journala.

CZERWCOWE TEMATY JPG CZERWCOWE TEMATY PDF

Jeżeli masz ochotę, wiedzieć na bieżąco, co się u mnie dzieje i przede wszystkim mieć dostęp do unikalnych i dostępnych jedynie dla subskrybentów materiałów (grafik do pobrania, plakatów i innych przepięknych rzeczy), to wypełnij poniższy formularz i przygotuj się na maksymalnie jednego maila w tygodniu (we wtorki), który na pewno bardzo Ci się spodoba! Dodatkowo osoby zapisane na moją listę mailingową znajdą już dzisiaj w Tajemnej Bazie Tosiakowa alternatywną wersję tematów wyzwania do wklejenia do bujo.#kreatywnebujo czerwiec

Mamy ogromną nadzieję, że podobają Ci się czerwcowe tematy wyzwania i dołączysz do wspólnej zabawy! Zostaw w komentarzu link do swojego profilu, żebyśmy z łatwością odnalazły Twoje zdjęcia.

Leave A Reply

FreshMail.pl