Letnie plakaty do pobrania i wydrukowania

1

Z dużym opóźnieniem, ale są. To przecież najważniejsze! Mam dla Was (i dla siebie też, nie ma co ukrywać) drugą edycję letnich plakatów do pobrania i wydrukowania. Tym razem są w barwach typowych dla obecnej pory roku. Nie znajdziecie na nich deszczu, który niestety nadal najmocniej kojarzy nam się z polskimi wakacjami.

Plakaty na lato

Tworząc plakaty kierowałam się moimi bezpośrednimi skojarzeniami z tą porą roku. Pierwsza myśl? Tropiki. Z jakiegoś powodu od razu przyszły mi do głowy wakacyjne wojaże do ciepłych krajów. A potem już popłynęłam. Mam ogromną nadzieję, że popłyniecie wraz ze mną i spodobają Wam się lipcowe plakaty.

ZOBACZ INNE LETNIE PLAKATY DO POBRANIA

Plakaty świetnie nadają się zarówno do salonu jak i na przykład do pokoju dziecięcego. Myślę, że wersja z napisem „hakuna matata” i „latem życie nabiera kolorów” będą pasowały do niego bardzo dobrze. Mało tego, „hakuna matata” sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Czego chcieć więcej?

Będąc już przy tematyce dziecięcej, ostatnio natrafiłam (w sklepie babydeco.eu) na niesamowite dekoracje, które świetnie urozmaicą każde pomieszczenie. Zwłaszcza pokoje dziecięce, ale nie tylko. Bo przecież naklejki na ścianę z ogromną mapą świata sprawdzą się w każdym pomieszczeniu! Sama poważnie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo na nim mogłabym oznaczać na przykład naklejkami miejsca, które już odwiedziliśmy. A przecież bardzo lubimy podróżować. Nie ukrywam, że zauroczyły mnie także łapacze snów, na które od dłuższego czasu choruję. Czy też tak macie, że sklepy z dodatkami do pokojów dziecięcych dostarczają Wam ogromnej dawki inspiracji? Bo zauważyłam, że w ostatnim czasie coraz częściej właśnie w takich miejscach znajduję piękne, a do tego dobrze wykonane, dekoracje.

Naklejka na ścianę

Pobierz swoje letnie plakaty

PLAKAT KOLORY JPG PLAKAT KOLORY PDF

PLAKAT PONIEDZIAŁKI JPG PLAKAT PONIEDZIAŁKI PDF

Plakaty na lato

Chcesz mieć dostęp do dostępnych jedynie dla nielicznych materiałów do wydrukowania? Plakatów, wklejek do bujo? Zapisz się na mój newsletter i odbierz hasło do Tajnej Bazy Tosiakowa :)

Uwaga!

  • Plakaty letnie przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie JPG oraz PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plakatów.

Jeżeli podobają Ci się plakaty, daj łapkę w górę i pokaż je swoim znajomym! Sprawisz, że na mojej twarzy pojawi się wielki uśmiech :)

Daj mi koniecznie znać, czy któryś z plakatów przypadł Ci do gustu i pamiętaj o zapisie do newslettera. A tak w ogóle – lubisz lipiec? No i koniecznie napisz, z czym Ci się najbardziej kojarzy. 

Discussion1 komentarz

Leave A Reply

FreshMail.pl