Nowa formuła, nowe wyzwania. #kreatywnebujo na październik

0

Po ośmiu miesiącach jednej formuły wyzwania #kreatywnebujo czas na powiew świeżości. Październikowa edycja będzie się znacząco różnić od poprzednich.

#kreatywnebujo październik

W październiku skupimy się na tematach typowo jesiennych. To oczywiste. Jednak nie będą to po prostu przykładowe hasła, ułożone w przypadkowej kolejności. Tym razem będą trzy działy tematów: lettering, doodle, bujo.

Lettering: jak sama nazwa wskazuje będzie się skupiać na pisaniu. Tematy to po prostu jesienne cytaty, które będziemy pisać według własnej interpretacji. Może to być brushlettering, wpis inspirowany cytatem, kaligrafia czy cokolwiek przyjdzie Wam do głowy. Ważne, żeby w te dni po prostu pisać!

Doodle: tu chyba nic nie muszę tłumaczyć? Krótkie hasła związane z październikiem, na które odpowiadamy w formie rysunkowej. Interpretacja oczywiście dowolna.

Bujo: nie może oczywiście zabraknąć tematów związanych z bullet journalingiem. Mogą to być kolekcje przygotowane specjalnie na tę okazję lub po prostu pisemna odpowiedź. Chcemy Was w ten sposób zachęcić do dyskusji.

#kreatywnebujo październik

#kreatywnebujo październik

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i Agatę @inst_aga na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubekaligraficznym blogu Agaty i kanale Asi na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Instagramie @bulletjournalpolska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Jeżeli chcecie pobrać arkusz z tematami przygotowany do wklejenia do bullet journala, nic nie stoi na przeszkodzie! Znajdziecie go też w Tajnej Bazie Tosiakowa. A jak się do niej dostać? Wystarczy zapisać się na mój newsletter, a wtedy w pierwszym mailu ode mnie znajdziecie hasło. Są tam oczywiście także inne, przydatne materiały do pobrania i wydrukowania.

POBIERZ TEMATY

Dajcie koniecznie znać, jakie macie październikowe bullet journalowe plany :)