Dlaczego zniknęłam. #kreatywnebujo na wrzesień

0

Na samym początku należą Wam się słowa wyjaśnienia. Nie było mnie tu przez w zasadzie cały miesiąc. Niestety ta nieobecność przeniosła się też na kanał na YouTube, Instagrama, Facebooka, a nawet na mój bullet journal. Wierzcie lub nie, ale nie dotknęłam notesu od początku sierpnia. Wiem, że biorąc pod uwagę fakt, iż piszę i mówię Wam głównie o bujo, to nie świadczy o mnie zbyt dobrze. Ale po prostu musicie mi wybaczyć.

#kreatywnebujo wrzesień 2017

Czemu mnie nie było?

Na początku myślałam, że to będzie krótka przerwa. Wiecie jak to jest przy remoncie, prawda? Niestety już w jego trakcie coś zaczęło się dziać z moim młodszym kotkiem i trzeba było reagować. Okazało się, że ma problemy z wątrobą, więc musieliśmy zacząć leczenie. Które trwa do dziś, ale na szczęście działa i rokowania oraz wyniki badań są coraz lepsze. Nie myślałam, że jestem aż tak przywiązana do tego zwierzaka, bo całą jego chorobę strasznie przeżyłam i ostatnie na co miałam ochotę, to udawać radość i pisać posty lub kręcić filmy. Przepraszam Was jedynie za to, że nie napisałam, skąd taka przerwa. To nie było w porządku.

Na szczęście sytuacja się poprawia, a nasz zaplanowany na wtorek urlop na szczęście się odbędzie. Bo ze względu na Creepiego stał pod dużym znakiem zapytania. Niemniej na czas urlopu postaram się przygotować dla Was przynajmniej po jednym poście i filmie na tydzień, żebyście powoli zaczęli sobie o mnie przypominać.

#kreatywnebujo wrzesień

Mój powrót do Was rozpoczynam od nowej edycji naszego kreatywnego bujo wyzwania. Wiele osób pytało, czy w ogóle się pojawi, wiec jest! Mam ogromną nadzieję, że tematy i grafiki Wam się spodobają.

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i Agatę @inst_aga na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubekaligraficznym blogu Agaty i kanale Asi na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Instagramie @bulletjournalpolska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

#kreatywnebujo wrzesień 2017

Wklej tematy do swojego bujo

Ze względu na to, że tak strasznie długo mnie tu nie było, wszystkie wzory tematów wyzwania #kreatywnebujo do wklejenia są dostępne na blogu dla wszystkich. Nie tylko dla osób mających hasło do Tajnej Bazy Tosiakowa. Jeżeli chcecie je pobrać, poniżej znajdziecie linki.

JELEŃ JPG JELEŃ PDF

ŁAŃCUSZKI JPG ŁAŃCUSZKI PDF

PIÓRA JPG PIÓRA PDF

Mam ogromną nadzieję, że zarówno tematy jak i grafiki Was się podobają. Dajcie znać jak we wrześniu będą wyglądać Wasze bullet journale!