Bullet journalowy planner na październik do wklejenia

1

Wakacje minęły nie wiadomo gdzie i kiedy. Ba, nawet wrzesień w zasadzie już się kończy. Obiecywałam Wam, że wrócę z normalną częstotliwością i sami widzicie, co z tego wyszło. Dlatego też będę po prostu starała się wrócić do regularności ze wszystkich sił, a tymczasem mam dla Was gotowy planner do wydrukowania i wklejenia do bullet journala.

Bullet journal planner na październik

Z czym kojarzy mi się październik? Przez kilka lat skojarzenie było jednoznaczne – powrót na uczelnię. Na szczęście, odkąd uporałam się z magisterką, ten rozdział życia jest już dla mnie zamknięty i mogę w pełni docenić tę piękną, jesienną porę roku. Spytacie pewnie – jak można lubić jesień? Jak można lubić tę ciemność za oknem, deszcz, mgły i niską temperaturę? Ano można! Można nawet bardzo.

Jestem ogromną fanką właśnie tego wszystkiego. A najbardziej nie mogę się doczekać, kiedy na drzewach pojawią się wspaniałe, kolorowe liście, które tak bardzo cieszą oko. Zaczęłam też już sezon na gorące herbatki, kocyk i dogrzewanie kotami. No i nie można zapomnieć o cudownym Halloween, które z roku na rok coraz bardziej wrasta w naszą polską rzeczywistość. Bardzo lubię otwierać drzwi dzieciakom, które liczą na słodkości (a już w zeszłym roku byłam na to przygotowana!).

I cóż – październik oznacza też, że trzeba powolutku (ale tak naprawdę powolusieńku) zacząć myśleć o Świętach. Z moim trybem pracy jest to myślenie niestety bardziej przygnębiające niż nastrajające pozytywnie, ale zawsze chociaż odrobinę tej cudownej atmosfery da się poczuć.

W tym roku nie przygotowałam jeszcze corocznej listy rzeczy do zrobienia listą, ale pojawi się zapewne lada dzień (a raczej pewnie w pierwszym tygodniu października). Jeżeli jednak już teraz potrzebujecie czegoś do swojego bullet journala i nie chcecie czekać na nową edycję, to polecam zapoznanie się z moimi poprzednimi wklejkami: 2014 rok i 2015 rok.

ZOBACZ TEŻ: wszystkie moje plakaty i inne grafiki do wydrukowania

Pamiętaj, żeby polubić Tosiakowo na Facebooku! :)

Dzięki temu wiem, że chcesz dowiadywać się o nowych rzeczach tak szybko, jak tylko to możliwe.

Planner na październik

Podobnie jak w poprzednich miesiącach przygotowałam planner, który możecie sobie wydrukować i wkleić do bullet journala. Chociaż nie jest złym pomysłem traktowanie go jak zwykłego plannera, który na przykład można powiesić na ścianie. Droga wolna! Z założenia są to jednak dwie strony do wklejenia. Jedna po lewej stronie, druga po prawej.

Całość utrzymana jest w klimacie jesiennym, a w zasadzie nawet halloweenowym. Nie mogłam sobie po prostu odpuścić tego nawiązania. Jak już pisałam, kojarzy mi się po prostu dosyć jednoznacznie z październikiem. No i sami widzicie.

Lewa strona to kalendarz okienkowy, który ja wykorzystuję głównie do planowania rzeczy związanych z działaniem Tosiakowa. To tam wpisuję terminy postów, filmów i mailingu. Swoją drogą jutro w końcu możecie spodziewać się nowego maila ode mnie, a w środę (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem) na kanale pojawi się nowy film. Przyznam, że porządnie stęskniłam się za tą formą komunikacji z Wami. Na pewno dam Wam znać o nowym wideo na moim fejsiku.

Prawa część to oczywiście część typowo plannerowa. Są tam dwa trackery miesięczne, w których możecie sobie zamalowywać każdy dzień, w którym udało się zrealizować dane założenie. U mnie w październiku będzie to tryb „vege” (bo sprawdzam, czy to się w moim przypadku uda) i standardowo Tosiakowo, czyli codzienna praca nad marką własną. Planuję da Was coś bardzo fajnego i bardzo dużego na grudzień! Ale nie pytajcie, bo jeszcze nic więcej nie zdradzę!

Poniżej są pola: chcę obejrzeć (tutaj pojawiają się zwykle seriale), chcę przeczytać (siłą rzeczy książki), chcę odwiedzić (miejsca, osoby), coś nowego (co nowego udało mi się zrobić na przestrzeni miesiąca). W drugiej kolumnie są natomiast: priorytety (na czym w danym miesiącu muszę się skupić) i do zrobienia (bez konkretnych dat, ale w tym konkretnym miesiącu).

Pobierz planner na październik

Wklejkę pobrać może każdy, kto ma dostęp do Tajnej Bazy Tosiakowa. Czyli kto? Każdy, kto zapisze się na mój newsletter. W pierwszym mailu ode mnie dostaniecie hasło do bazy, a w niej mnóstwo różnych materiałów do pobrania. Już teraz czeka tam na Was planner na październik.


Uwaga!

  • Arkusze przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Żeby je dostosować do swojego notesu, wystarczy w momencie drukowania wpisać odpowiednią wartość procentową. Zwykle pasuje jakieś 50-60%.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do arkuszy.

Mam ogromną nadzieję, że planner Wam się przyda! Dajcie też koniecznie znać, czy odpowiada Wam taka forma. Dotychczas dostawałam sam pozytywny feedback, ale nie obrażę się za konstruktywną krytykę.

Discussion1 komentarz

  1. Hej! W mailu prosiłaś o uwagi do plannera, więc ja mam tylko jedną – korzystałabym z niego, gdyby… nie był kolorowy :) Lubię nadawać swoim stronom w BuJo własne akcenty i gdybyś dorzuciła też wersję czarno-białą, którą po prostu można pokolorować po swojemu… na pewno bym używała :) A poza tym wszystko super :)
    Pozdrawiam :)

Leave A Reply

FreshMail.pl