Jesienna lista do zrobienia. Arkusz do bullet journala

0

Jesień, ach ta jesień. Wiem, że już jest w pełni, na drzewach zostało niewiele liści, a temperatura niebezpiecznie spadła. Ale ale! To nie oznacza, że jest już za późno na listę fajnych rzeczy do zrobienia w trakcie tej najpiękniejszej pory roku. I ja swoim zwyczajem przygotowałam wersję do wydrukowania i wklejenia – jesienna lista rzeczy do zrobienia.

Jesienna lista rzeczy do zrobienia

W tym roku postawiłam na bardzo prostą formę, czyli grafikę z miejscem na wpisanie pięciu punktów. Myślę, że nie ma co się przeceniać, bo te trzy miesiące miną znając życie w ekspresowym tempie i ani się obejrzę, a będę już ubierać choinkę. Wam także radzę nie brać na siebie zbyt wielu postanowień, żeby móc się później cieszyć z w pełni zrealizowanego planu.

Co pojawiło się u mnie?

  • Wizyta u alpak – to najcudowniejsze zwierzaki świata z najmiększą wełną na świecie! Nic nie jest tak przyjemne w dotyku jak alpaki i powiem Wam, że na pewno kiedyś będę miała przynajmniej parkę.
  • Pieczone ziemniaki – nie ma znaczenia czy będą to ziemniaki z ogniska czy z kominka, ważne żeby były upieczone z pysznie przypieczoną skórką.
  • Odwiedzić pole dyniowe – ten punkt staram się zrealizować od kilku lat i jakoś kompletnie mi nie wychodzi :(
  • Zrobić zupę krem – pewnie skończy się na jej dyniowej wersji, bo kupiłam pomarańczową głowę, żeby mi służyła za ozdobę w mieszkaniu. Skończy pewnie w garnku!
  • Escape room – to chyba najlepsza pora na takie rozrywki, bo na dworze nie jest już tak przyjemnie i nie szkoda siedzieć w zamkniętym (dosłownie) pomieszczeniu.

Jestem strasznie ciekawa, czy uda mi się zrealizować wszystkie postanowienia!

Jeżeli szukacie pomysłu na „zadania”, to mogą Wam się spodobać moje listy z poprzednich lat, w których było mnóstwo inspiracji:

W obu tych postach są oczywiście już wypełnione arkusze w formie plakatów do pobrania i wydrukowania.


Pamiętaj, żeby polubić Tosiakowo na Facebooku! :)

Dzięki temu wiem, że chcesz dowiadywać się o nowych rzeczach tak szybko, jak tylko to możliwe.


Jesienna lista rzeczy do zrobienia – wydrukuj sobie

Jesienna lista rzeczy do zrobienia

Jeżeli jednak wolisz wersję „gołą” to powinien przypaść Ci do gustu arkusz do wydrukowania i wklejenia do bullet journala. W zasadzie może też służyć jako na przykład plakat, bo – powiem nieskromnie – wygląda naprawdę dobrze.

Pobierz swój arkusz

JESIENNA LISTA TO DO

Uwaga!

  • Arkusz przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Plik zapisane jest w formacie PDF.
  • Przeznaczony jest tylko do użytku prywatnego.
  • Żeby go dostosować do swojego notesu, wystarczy w momencie drukowania wpisać odpowiednią wartość procentową. Zwykle pasuje jakieś 50-60%.
  • Jeżeli chcesz go udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do arkusza.

Dajcie znać czy skorzystacie z arkusza i jakie planujecie „zadania” na jesień, a może jesteście już w trakcie realizowania takiej listy? :)