#kreatywnebujo na LIStopad

0

Nowa formuła wyzwania #kreatywnebujo ewidentnie przypadła Wam i nam do gustu. Jest naprawdę fajnie – trzy różne rodzaje zadań, które genialnie motywują do codziennej kreatywności. Widać to po bardzo dużym odzewie na Instagramie. Dlatego kontynuujemy to rozwiązanie. A Was zapraszam na #kreatywnebujo listopad. Bawmy się dobrze!

#kreatywnebujo listopad

W listopadzie nacisk położyłyśmy na dość nostalgiczne cytaty, jesienne obrazki i różnorodne tematy związane z bullet journalingiem. Krótko mówiąc – dla każdego coś dobrego. A ja powiem Wam szczerze, że już nie mogę doczekać się na grudniową edycję, która będzie chyba najbardziej optymistyczna ze wszystkich dotychczasowych.

Jak działa nowa formuła?

Lettering: jak sama nazwa wskazuje, skupia się na pisaniu. Tematy to po prostu jesienne cytaty, które będziemy pisać według własnej interpretacji. Może to być brushlettering, wpis inspirowany cytatem, kaligrafia czy cokolwiek przyjdzie Wam do głowy. Ważne, żeby w te dni po prostu pisać!

Doodle: tu chyba nic nie muszę tłumaczyć? Krótkie hasła związane z listopadem, na które odpowiadamy w formie rysunkowej. Interpretacja oczywiście dowolna.

Bujo: nie może oczywiście zabraknąć tematów związanych z bullet journalingiem. Mogą to być kolekcje przygotowane specjalnie na tę okazję lub po prostu pisemna odpowiedź. Chcemy Was w ten sposób zachęcić do dyskusji.

#kreatywnebujo listopad

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i Agatę @inst_aga na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubekaligraficznym blogu Agaty i kanale Asi na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Instagramie @bulletjournalpolska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Jeżeli chcecie pobrać arkusz z tematami przygotowany do wklejenia do bullet journala, nic nie stoi na przeszkodzie! Znajdziecie go też w Tajnej Bazie Tosiakowa. A jak się do niej dostać? Wystarczy zapisać się na mój newsletter, a wtedy w pierwszym mailu ode mnie znajdziecie hasło. Są tam oczywiście także inne, przydatne materiały do pobrania i wydrukowania.

POBIERZ TEMATY

Dajcie koniecznie znać, jakie macie listopadowe bullet journalowe plany! A już jutro spodziewajcie się nowego filmu na moim kanale.

Leave A Reply

FreshMail.pl