#kreatywnebujo na grudzień. Dwa arkusze do wyboru

1

Grudzień jest szczególnym rokiem, więc tematy wyzwania #kreatywnebujo także muszę być wyjątkowe. Dlatego też w tym miesiącu powróciłyśmy do poprzedniej formuły i nie dzielimy codziennych haseł na trzy kategorie. Jest jedna lista, ale zadania są z przeróżnych dziedzin. Interpretacja – jak zawsze – dowolna! Zapraszamy Was na #kreatywnebujo grudzień.

#kreatywnebujo grudzień

W grudniu oczywiście hasła są przede wszystkim związane ze zbliżającymi się świętami. Nie ma na razie miejsca na zimowe tematy związane z mrozem czy lodem, bo na to przyjdzie jeszcze pora w styczniu. Teraz nadchodzi ten piękny, świąteczny czas i trzeba go w pełni wykorzystać.

Hasła nie są już podzielone na trzy kategorie. Teraz mamy delikatny misz-masz. Zgodnie z tradycją wyzwania. Są tu jednak tematy, które można napisać, narysować, stworzyć kolekcję w bullet journalu lub na grupie powiedzieć, jak tworzysz dane strony z tematu. Jak pewnie widzicie, pojawiają się też hasła po angielsku. To oczywiście cytaty ze świątecznych piosenek, które wrosły już także w polską tradycję. Także próbujemy czegoś nowego w wyzwaniu.

#kreatywnebujo grudzień 2017

#kreatywnebujo grudzień

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

#kreatywnebujo grudzień

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was dwie wersje wklejki do bullet journali z tematami wyzwania. Jedna jest dostępna dla wszystkich, druga jedynie dla osób zapisanych na Tosiakowy newsletter.

Jeżeli chcecie pobrać arkusz z tematami przygotowany do wklejenia do bullet journala, nic nie stoi na przeszkodzie! Znajdziecie go też w Tajnej Bazie Tosiakowa. A jak się do niej dostać? Wystarczy zapisać się na mój newsletter, a wtedy w pierwszym mailu ode mnie znajdziecie hasło. Są tam oczywiście także inne, przydatne materiały do pobrania i wydrukowania.

WKLEJKA BAŁWANEK WKLEJKA SAMOCHÓD

Dajcie koniecznie znać, jakie macie grudniowe bullet journalowe plany! A już jutro spodziewajcie się nowego filmu na moim kanale. Pokażę Wam w nim, jak wyglądają moje pierwsze strony grudniowe w bujo. Będzie to też pierwszy z bujo-vlogmasów!

Discussion1 komentarz

Leave A Reply

FreshMail.pl