Bullet journalowy planner na grudzień do wklejenia

3

Zacznę sztampowo – jak czas szybko leci! Za chwilę zaczynamy grudzień, czyli najpiękniejszy, najweselszy i najbardziej zabiegany miesiąc w roku. A wiecie czego słucham pisząc ten post? Mojego pierwszego świątecznego zwiastuna, czyli Britney Spears i jej My only wish. Macie taki swój pierwszy zwiastun zimy? A w prezencie przygotowałam dla Was planner na grudzień do wydrukowania i wklejenia do bullet journala!

planner grudzień

Grudniowe skojarzenia

Z czym kojarzy mi się ostatni miesiąc roku? Odpowiedź na to pytanie jest w zasadzie całkiem prosta. To oczywiście śnieg (którego w ostatnich latach tak bardzo nam brakuje w tym pięknym okresie), wizyta w Królewskim Ogrodzie Świateł (chcecie post o tegorocznej?), prezenty (nie można o nich zapominać!), spacer rozświetlonym Traktem Królewskim, wizyta na jarmarku świątecznym i godziny przesłuchanych świątecznych hitów!

Tak. Nie da się ukryć – ja po prostu kocham święta! I mimo tego, że istnieje ogromne ryzyko spędzenia ich w pracy, to nadal nie tracę nadziei! Bo święta to czas nadziei. O.

ZOBACZ MÓJ POST SPRZED DWÓCH LAT: Nie lubię świąt. Czyli żale leminga.

Grudzień to także czas, w którym chciałabym wypełnić całą moją listę 18 przed 2018. Bo kiedy jak nie teraz realizować ambitne życiowe cele? Macie taką listę?

Pamiętaj, żeby polubić Tosiakowo na Facebooku! :)

Dzięki temu wiem, że chcesz dowiadywać się o nowych rzeczach tak szybko, jak tylko to możliwe.

Planner na grudzień

Planner na grudzień

Planner na grudzień

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że planner na grudzień musi być już utrzymany w świątecznych klimatach. Taki właśnie jest. Są świąteczne kolory, świąteczne ozdoby i w ogóle jest świątecznie! Aaaa. Kurczaki, no nie mogę się już doczekać.

Sam planner w listopadzie przeszedł delikatną transformację. O ile w części kalendarzowej nie zmieniło się wiele, tak w plannerowej połowie zmian jest już dużo więcej. Kalendarz pozostał taki sam, jak zawsze – okienkowa wersja z nazwą miesiąca, który ja wykorzystuję do planowania całego blogowo-instagramo-mailingo-jutubowego Tosiakowa.

Druga strona składa się teraz z okienek, które moim zdaniem mogą być bardziej przydatne niż te dotychczasowe. I tym sposobem mamy: święta/urodziny, spotkania/wizyty, filmy/seriale, cele, notes i „do zrobienia”. Myślę, że ich przeznaczenia naprawdę nie trzeba nikomu tłumaczyć.

Pobierz planner na grudzień

Wklejkę pobrać może każdy, kto ma dostęp do Tajnej Bazy Tosiakowa. Czyli kto? Każdy, kto zapisze się na mój newsletter. W pierwszym mailu ode mnie dostaniecie hasło do bazy, a w niej mnóstwo przeróżnych materiałów do pobrania. Już teraz czeka tam na Was planner na grudzień.


Uwaga!

  • Arkusze przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Żeby je dostosować do swojego notesu, wystarczy w momencie drukowania wpisać odpowiednią wartość procentową. Zwykle pasuje jakieś 50-60%.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do arkuszy.

Na koniec jeszcze kilka ogłoszeń parafialnych. Na blogu w grudniu pojawi się na pewno wiele materiałów związanych ze świętami. Będą teksty, grafiki i różnego rodzaju arkusze. Dajcie znać, jeżeli potrzebujecie czegoś konkretnego! A co na tosiakowych jutubach? Tam planuję BUJO-Vlogmas, czyli codzienną (?!) dawkę planowania połączoną z przygotowaniami do świąt. Zobaczymy, czy mi się to uda.

Discussion3 komentarze

  1. Właście odkryłam Twój blog JEST CUDOWNY, dziękuje za wszystkie druki i inspiracje. Będę tu często zaglądać.

Leave A Reply

FreshMail.pl