#kreatywnebujo luty 2018. Zaczynamy tydzień miłości

2

Miłość unosi się już w powietrzu, wszędzie wokół nas wirują czerwone serduszka, latają amorki i generalnie jest słodko-pierdząco. I wbrew pozorom ja bardzo lubię ten uroczy okres w roku. Lubię też same Walentynki. A że mamy już luty, to nadszedł czas na kolejną, trzecią już w tym roku, edycję mini wyzwania #kreatywnebujo. Tym razem ponownie planujemy i piszemy. A tematyka? Miłość oczywiście. #kreatywnebujo luty – czyli kreatywnie o miłości.

#kreatywnebujo luty

Podczas poprzedniej edycji wyzwania zajmowaliśmy się zimowymi rysunkami i bardzo nas cieszy, że tak chętnie wzięłyście w niej udział. Mamy ogromną nadzieję, że także teraz z radością podejdziecie do tematów poświęconych szeroko pojętej miłości. Pamiętajcie też, że zawsze możecie wrócić do poprzednich edycji wyzwań i realizować je w zupełnie innym czasie.

ZOBACZ TEŻWszystkie dotychczasowe edycje wyzwania #kreatywnebujo

#kreatywnebujo luty 2018

Od dzisiaj podobnie jak w pierwszym tegorocznym wyzwaniu będziemy raczej pisać niż rysować. Mamy dla Was siedem haseł. Wszystkie są związane w jakiś sposób z miłością i każde z nich ma Was zmotywować do zastanowienia się nad sobą i przemyślenia pewnych kwestii. Wydaje mi się, że są na grafice wytłumaczone dosyć dokładnie i nie potrzebujecie już do nich wskazówek, ale gdyby pojawiały się jeszcze jakieś wątpliwości, dawajcie znać w komentarzach lub bezpośrednio na grupie. Interpretacja jak zawsze jest w pełni dowolna!

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska. Na grupie będziemy też codziennie dyskutować na temat każdego hasła.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie przez siedem dni realizuj tematy wyzwania. W dowolnej formie!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

#kreatywnebujo luty

Wklej tematy do swojego bujo!

Przygotowałam dla Was tradycyjnie wklejkę (widać ją na pierwszym zdjęciu w poście) do bullet journala z tematami wyzwania. Jeżeli chcecie pobrać arkusz z tematami przygotowany do wklejenia do bullet journala, nic nie stoi na przeszkodzie! Znajdziecie go też w Tajnej Bazie Tosiakowa. A jak się do niej dostać? Wystarczy zapisać się na mój newsletter, a wtedy w pierwszym mailu ode mnie znajdziecie hasło. Są tam oczywiście także inne, przydatne materiały do pobrania i wydrukowania.


WKLEJKA NA LUTY


Jesteśmy bardzo ciekawe, jak spodoba Wam się ta nowa formuła wyzwania. Dawajcie nam znać! Czy tutaj w komentarzach, czy na grupie. Albo po prostu w wiadomościach do nas w naszych mediach społecznościowych! 

Discussion2 komentarze

  1. Ten blog jest wspaniały. Wczoraj cały wieczór spędziłam oglądając Twoje filmy! Długo szukałam odpowiedniego plannera dla siebie i w każdym coś mi nie pasowało a dzięki Tobie, mimo że nie mam talentu do rysowania to zdecydowałam sieni lecę dziś do empiku i zaczynam tworzyć mój bullet journal! <3

Leave A Reply

FreshMail.pl