#kreatywnebujo marzec 2018. Rysujemy wiosenne kwiaty

1

Za oknami widać już w zasadzie wiosnę, czas więc na odpowiednią edycję wyzwania #kreatywnebujo. Startujemy dzisiaj z rysowaniem. A co będziemy rysować? Wiosenne kwiaty! Ołówki, pędzle, kredki i wszystko inne w dłoń. Bierzemy się do roboty. #kreatywnebujo marzec – czyli wiosenne kwiaty.

#kreatywnebujo marzec

ZOBACZ TEŻWszystkie dotychczasowe edycje wyzwania #kreatywnebujo

#kreatywnebujo marzec 2018

Od dzisiaj będziemy odpoczywać od planowania i weźmiemy na warsztat rysowanie! Mamy dla Was siedem haseł. Wszystkie są kwieciste i każde z nich ma Was zmotywować do sięgnięcia po ołówek, kredki, farby, mazaki czy cokolwiek innego. No i do zrealizowania haseł w formie rysunkowej. Codziennie na grupie Bullet Journal Polska będzie pojawiała się grafika, pod którą będzie można dodawać zdjęcia swoich rysunków :)

Ach! Spodziewajcie się także w ostatnim tygodniu marca wyzwania wielkanocnego, skupiającego się już mocniej na planowaniu.

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska. Na grupie będziemy też codziennie dyskutować na temat każdego hasła.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie przez siedem dni realizuj tematy wyzwania. W dowolnej formie!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

#kreatywnebujo marzec

Wklej tematy do swojego bujo!

Przygotowałam dla Was tradycyjnie wklejkę (widać ją na pierwszym zdjęciu w poście) do bullet journala z tematami wyzwania. Tym razem jest podobna do styczniowej. Może ona Wam bezpośrednio pomóc w realizacji wyzwania. Na wklejce jest siedem okręgów, w których możecie wrysować odpowiedzi. Jestem bardzo ciekawa, czy taka forma przypadnie Wam do gustu. Tym razem może ją pobrać każdy, nie tylko osoby zapisane na newsletter. Jednak nadal bardzo Wam to polecam, bo w Tajnej Bazie Tosiakowa znajdziecie zawsze niedostępne gdzie indziej materiały do wydrukowania :)

CHCĘ WKLEJKĘ

Jesteśmy bardzo ciekawe, jak spodoba Wam się ta formuła wyzwania. Dawajcie nam znać! Czy tutaj w komentarzach, czy na grupie. Albo po prostu w wiadomościach do nas w naszych mediach społecznościowych! 

Discussion1 komentarz

Leave A Reply