Już myślałam, że nie uda mi się skończyć na czas tych plakatów. Bo miałam silne postanowienie, że zamieszczę je właśnie dzisiaj, 2 grudnia. I jakimś cudem zdążyłam. Jestem z siebie naprawdę dumna! Z tego też powodu mam dla Was niezłą gratkę – świąteczne plakaty do pobrania całkowicie za darmo!

świąteczne plakaty do wydrukowania

Świąteczne plakaty!

U mnie w mieszkaniu zbliża się już czas zmiany dekoracji na zimowo-świąteczną i (oczywiście) nie może zabraknąć nowych plakatów. Może u Was też będą pasować? Przygotowałam trzy wersje, które dosyć mocno się od siebie różnią. Jest Mikołaj, jest renifer, a nawet ciastek. Z ciastkiem jestem chyba najbardziej związana. Każdy z nich jest zupełnie inny, w innym stylu i z innym przekazem. Z drugiej strony każdy z nich jest właśnie idealny w tym przedświątecznym czasie. Nadadzą się do powieszenia na ścianie, oprawienia w ramce i postawienia na przykład na biurku. Myślę, że znajdzie się także wiele innych zastosowań dla nich.

Uwaga!

Linki znajdziecie poniżej. Przygotowane są do wydruku w rozmiarze A4. Jeżeli będziecie potrzebowali innego, dajcie znać. Coś na pewno da się w tej sprawie zrobić. Plakaty są przeznaczone tylko do użytku prywatnego i nie możecie ich sprzedawać. Jeżeli chcecie je polecić na swoich blogach, zamieszczajcie proszę linki do tego posta. Dziękuję!


PLAKAT PIERNIK


PLAKAT RENIFER


PLAKAT MIKOŁAJ


 

Podobają Wam się takie plakaty? A może macie pomysł na coś innego? Czekam na Wasze propozycje i zdjęcia z wydrukowanymi już plakatami! :)

komentarze 23

Napisz komentarz