Nowy rok to nowe pomysły i działania. Agata, Angelika, Joanna i ja wpadłyśmy na pomysł, żeby stworzyć kreatywne wyzwanie do zrealizowania w swoich bullet journalach. Jednak, żeby nie było zbyt nudno chciałybyśmy zaprosić do niego wszystkich zainteresowanych. Wspólnie będziemy się inspirować i motywować do działania! Ciekawa o co chodzi? To czytaj dalej!
#kreatywnebujo wyzwanie

#kreatywnebujo – o co chodzi

Słowem wstępu – celem wyzwania jest wyrobienie sobie nawyku codziennego zaglądania do bullet journala i korzystania z niego w normalnym życiu. Jednak, żeby nie ograniczać się jedynie do zapisywania codziennych list zadań, chciałybyśmy zaproponować Ci realizację codziennego zadania/tematu. Po co? Żeby rozwinąć Twoją kreatywność i wnieść do Twojego notesu odrobinę koloru! Pamiętaj – wyzwanie jest dla każdego! Nie musisz umieć pięknie rysować, pisać, malować czy mieć duszę artysty. Jestem tego najlepszym przykładem! Ma Ci to sprawiać radość.

WCHODZISZ W TO?

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Agatę @inst_aga i Joannę @kobieta_z_pasja na Instagramie.
  2. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Insta @bulletjournalpolska.
  3. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  4. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  5. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  6. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  7. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  8. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

LISTA TEMATÓW DO WKLEJENIA

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a Wam wyzwanie przypadnie do gustu, co miesiąc będziemy publikować nowe zadania. Zawsze będzie także możliwość pobrania listy w formie „do wydruku”, żeby móc łatwo ją wkleić do bujo. 

Napisz komentarz