Żeby tradycji stało się zadość musiałam po prostu przygotować dla Was tegoroczne plakaty świąteczne, które możecie sobie wydrukować i udekorować nimi mieszkanie. W tym roku postawiłam na dużo koloru i dużą różnorodność. Jest w czym wybierać! Częstujcie się – przed Wami – trzy przepiękne świąteczne plakaty do wydrukowania.

Świąteczne plakaty do wydrukowania

Może Cię także zainteresować:

Zeszłoroczne plakaty świąteczne

Napisz swój list do św. Mikołaja

Planner prezentowy do wydrukowania

Moja świąteczna wishlista

W ostatnich dniach dostałam sporo pytań o to, czy przygotuję także w tym roku świąteczne wersje plakatów do pobrania. Oczywiście nie mogłam odmówić Wam, a także sobie. Bo tworzenie wszystkiego, co związane ze Świętami jest samą przyjemnością!

Świąteczne plakaty do pobrania

Co znajdziecie na plakatach? Są w zupełnie innym stylu niż te zeszłoroczne. Nie ma już ciastka :( Ale są inne cudeńka! Pierwszy plakat to choinki w modernistycznym ujęciu, bardziej geometryczne, ale nadal przyjemne dla oka. Bo przecież Święta to czas radości i szczęścia, a taki obrazek przy każdym spojrzeniu będzie raczej poprawiał humor!

Na drugim plakacie znajdziecie przeuroczego renifera z wieńcem i napisem. To taki standard dla tradycjonalistów. Inna sprawa, że zwierzak jest totalnie słodki. Na koniec coś spokojniejszego – klasyczny napis Wesołych Świąt w otoczeniu eleganckich złoto-czarnych dodatków.

Krótko mówiąc – dla każdego coś dobrego!


Pobierz swój plakat

PLAKAT CHOINKA JPG PLAKAT CHOINKA PDF

PLAKAT RENIFER JPG PLAKAT RENIFER PDF

PLAKAT ZŁOTKA JPG PLAKAT ZŁOTKA PDF


Uwaga!

  • Plakaty przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie JPG oraz PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcecie je udostępnić, zamieszczajcie proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plakatów.

Jeżeli podobają Ci się plakaty, daj łapkę w górę i pokaż je swoim znajomym! Sprawisz, że na mojej twarzy pojawi się wielki uśmiech :)

Wpis jest częścią mojej tegorocznej akcji BLOGMAS 2016. Następny post już jutro!

Blogmas 2016

Lubicie tego typu dodatki świąteczne? Ozdabiacie nimi swoje mieszkania? A może wolicie inne? Jeżeli wrzucicie zdjęcie na Instagram, koniecznie oznaczcie mnie na nim (@tosiakowo), żebym go nie przegapiła!

komentarze 3

Napisz komentarz