Uwielbiam ten moment, kiedy najmłodszy z rodziny sięga pod choinkę i w czapce Mikołaja zaczyna rozdawać prezenty. Nie ukrywam, że bardzo lubię to uczucie, kiedy obdarowana przeze mnie osoba dostaje pięknie zapakowany prezent i zabiera się za jego otwieranie. Czuję wtedy dreszczyk emocji  – spodoba się czy nie? W tym roku postanowiłam dołożyć do opakowania coś od siebie i przygotowałam zawieszki prezentowe w dziewięciu świątecznych odsłonach. Taki drobiazg, który każdemu poprawi humor!

Zawieszki prezentowe

Może Cię także zainteresować:

Zawieszki prezentowe do pobrania

Co znajdziecie na plakietkach? Każda z dziewięciu etykiet utrzymana jest w pastelach. Na każdej z nich jest przeuroczy obrazek, który nieodłącznie kojarzy się ze świętami. W zasadzie – dla każdego coś dobrego. Nikt nie będzie się czuł zawiedziony. Obrazki są bardzo zróżnicowane i jestem przekonana, że nadadzą się także dla mężczyzny ;)

Na etykietkach nie ma wykropkowanego miejsca na wpisanie obdarowywanej osoby, bo nie chciałam narzucać nikomu, gdzie należy je wpisać. Na każdej etykiecie miejsce się na pewno znajdzie.

Zawieszki prezentowe

Pobierz swoje zawieszki świąteczne:

ZAWIESZKI PDF ZAWIESZKI JPG


Uwaga!

  • Na jednej stronie A4 znajduje się dziewięć zawieszek.
  • Pliki zapisane są w formacie JPG oraz PDF.
  • Najlepiej drukować je z PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcecie je udostępnić, zamieszczajcie proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do zawieszek.

Jeżeli podobają Ci się zawieszki, daj łapkę w górę i pokaż je swoim znajomym! Sprawisz, że na mojej twarzy pojawi się wielki uśmiech :) Jeżeli wykorzystasz zawieszki, zrób zdjęcie i oznacz mnie na nim – @tosiakowo!

Pakujesz prezenty samodzielnie? Bo ja to uwielbiam! Zastanawiam się, jak opisujesz podarki? Używasz właśnie zawieszek czy masz jakiś inny patent?

1 komentarz

  1. Przepiękne! Zawsze doceniam, gdy ktoś postara się pakując prezent, a nie tylko wrzuci do pierwszej lepszej torebki. Nie trzeba wielkich umiejętności tylko chęci, aby prezent jeszcze przed otwarciem radował serducho i cieszył oko. Tym bardziej, że w sieci można znaleźć wiele inspiracji, takich jak te cudne zawieszki. Pozdrawiam. Klaudia G.

Napisz komentarz