Wooow! Trudno w to uwierzyć, ale właśnie dzisiaj mija pierwszy miesiąc z naszym kreatywnym wyzwaniem instagramowym #kreatywnebujo. Zebrało się blisko 500 odpowiedzi w styczniu, a mam wrażenie, że chętnych kreatywnych dusz przybywa z każdym dniem! Dlatego wraz z Moniką, Angeliką i Asią nie odpuszczamy! A jaki jest najlepszy dowód? Kolejna edycja wyzwania. Tak! Już jutro ruszamy z edycją lutową, czyli pełną miłości, radości i oczekiwania na wiosnę. Nie wiesz o co chodzi? O czym ja w ogóle mówię? To czytaj dalej i dołącz do nas!

#kreatywnebujo

#kreatywnebujo – o co chodzi

Słowem wstępu – celem wyzwania jest wyrobienie sobie nawyku codziennego zaglądania do bullet journala i korzystania z niego w normalnym życiu. Jednak, żeby nie ograniczać się jedynie do zapisywania codziennych list zadań, chciałybyśmy zaproponować Ci realizację codziennego zadania/tematu. Po co? Żeby rozwinąć Twoją kreatywność i wnieść do Twojego notesu odrobinę koloru! Pamiętaj – wyzwanie jest dla każdego! Nie musisz umieć pięknie rysować, pisać, malować czy mieć duszę artysty. Jestem tego najlepszym przykładem! Ma Ci to sprawiać radość.

WCHODZISZ W TO?

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja i Joannę @kobieta_z_pasja na Instagramie.
  2. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Insta @bulletjournalpolska.
  3. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  4. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  5. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  6. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  7. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  8. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

LISTA TEMATÓW DO WKLEJENIA

Jeżeli lubicie ręczne pisanie albo chcecie udoskonalić swoją kaligrafię, koniecznie weźcie też udział w wyzwaniu Agaty: #doskonalimypismo. Szczegóły znajdziecie na blogu Agatay: sierysuje.pl. Ja planuję dołączyć i próbować udoskonalić moje pisanie brush penami!

Mam nadzieję, że lutowe tematy Wam się podobają i popuścicie wodze fantazji, żeby je wymyślnie zrealizować. Acha! Już za kilka dni pokażę Wam na blogu podsumowanie pierwszego miesiąca na WASZYCH zdjęciach! :) Jest na co czekać!

 

Napisz komentarz