Początek marca to dla mnie bardzo wyraźny sygnał, że wiosna zbliża się wielkimi krokami! Tak naprawdę za oknem widać już jej pierwsze oznaki, dzień robi się dłuższy, a nastrój jakoś tak się poprawia. Dla mnie wiosna to bardzo przyjemny czas, bo w pięknym maju mam urodziny, a w tym roku dodatkowo wybieramy się na wiosnę na krótki urlop. Jeżeli Ty też lubisz wiosnę i nie możesz już się jej doczekać, na pewno spodobają Ci się moje plakaty (to pierwsza wiosenna edycja, ale nie ostatnia) z kwiatowymi motywami. Jakie jeszcze plakaty wiosenne chciałabyś zobaczyć?

Plakaty wiosenne do pobrania

ZOBACZ: wszystkie moje arkusze do wydrukowania

Zaczęły się już pojawiać pierwsze pytania o wiosenne plakaty, dlatego w odpowiedzi na nie dzisiaj mam dla Ciebie aż trzy wersje wiosennych grafik. Muszę przyznać, że niesamowicie cieszyło mnie ich przygotowywanie, bo wiosna to zaraz po jesieni moja ulubiona pora roku, a motyw kwiatowy zawsze napawa optymizmem.

Chcesz dostawać na swoją skrzynkę piękne grafiki do wydruku. Także takie w formacie bullet journalowym? Zapisz się do mojego newslettera! Obiecuję, że maila dostaniesz co najwyżej raz w tygodniu :)
Plakaty wiosenne do pobrania

Co na nich znajdziecie? Każdy jest w zupełnie innym stylu. Pierwszy jest bardzo dziewczęcy, w odcieniach różu. To kwiat wiśni, który całkiem niedawno zakwitł w Japonii. Niesamowicie lubię te kwiaty. Jednak rozumiem, że słodki róż nie do każdego przemówi. Dlatego też powstała druga wersja, czyli po prostu kwiatowa „mozaika”. Tutaj dużo się dzieje, ale z drugiej strony kojarzy mi się odrobinę z ludowymi wzorami. Na koniec mój ulubieniec, czyli zieleń, niebieskości i mięta w wersji watercolor. Ten ostatni plakat całkowicie podbił moje serducho!

Krótko mówiąc – dla każdego coś dobrego.


Pobierz swój plakat wiosenny

PLAKAT RÓŻOWY JPG   PLAKAT RÓŻOWY PDF

PLAKAT MOZAIKA JPG    PLAKAT MOZAIKA PDF

PLAKAT MOTYLE JPG    PLAKAT MOTYLE PDF


Uwaga!

  • Plakaty przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie JPG oraz PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plakatów.

Jeżeli podobają Ci się plakaty, daj łapkę w górę i pokaż je swoim znajomym! Sprawisz, że na mojej twarzy pojawi się wielki uśmiech :)

Lubisz tego typu dodatki mieszkaniowe? Ozdabiasz nimi swoje mieszkania? A może wolisz inne? Jeżeli wrzucisz zdjęcie na Instagram, koniecznie oznacz mnie na nim (@tosiakowo), żebym go nie przegapiła!

Napisz komentarz