Teoretycznie jeszcze przez jakieś dwa tygodnie mamy wiosnę, jednak atmosfera za oknem i konieczność włączania nawet w domu klimatyzacji świadczą o tym, że czas na letnie plakaty. Wiosennych przygotowałam stanowczo aż za dużo, bo (wliczając te wielkanocne) było ich aż dziewięć! Wow. Aż tylu na jedną porę roku jeszcze chyba nigdy nie przygotowałam! Teraz rozpoczęłam jednak „produkcję” grafik typowo letnich, którymi będę was katować przez najbliższe kilka miesięcy. Aż do mojej ukochanej jesieni. Tfu tfu, wypluwam to słowo i cieszę się latem!

ZOBACZ WSZYSTKIE MATERIAŁY DO WYDRUKOWANIA

Tworząc plakaty poszłam za moimi skojarzeniami związanymi z nadchodzącą nową porą roku. I tym sposobem na plakatach pojawiło się słońce, cytrynki i czerwoności. Po prostu nie mogło być inaczej! Jestem ciekawa czy też macie jakieś skojarzenia związane z latem? Może mi się przydadzą do stworzenia kolejnych plakatów w okolicach lipca?

Plakaty lato

Plakaty lato

Pobierz swoje letnie plakaty

PLAKAT SŁOŃCE JPG PLAKAT SŁOŃCE PDF

PLAKAT LEMONIADA JPG PLAKAT LEMONIADA PDF

Plakaty lato

Chcesz mieć dostęp do dostępnych jedynie dla nielicznych materiałów do wydrukowania? Plakatów, wklejek do bujo? Zapisz się na mój newsletter i odbierz hasło do Tajnej Bazy Tosiakowa :)

Uwaga!

  • Plakaty letnie przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie JPG oraz PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plakatów.

Jeżeli podobają Ci się plakaty, daj łapkę w górę i pokaż je swoim znajomym! Sprawisz, że na mojej twarzy pojawi się wielki uśmiech :)

Daj mi koniecznie znać, czy któryś z plakatów przypadł Ci do gustu i pamiętaj o zapisie do newslettera. A tak w ogóle – lubisz czerwiec? No i koniecznie napisz, z czym Ci się najbardziej kojarzy. 

Comments are closed.