Pół roku zabawy za nami! Niesamowite jak szybko ten czas zleciał! Samej trudno mi w to uwierzyć. Lipcowa edycja otwiera więc kolejne półrocze i robi to w prawdziwie wakacyjnym stylu. Ten miesiąc będzie bardzo morski i utrzymany w takich właśnie barwach. Nie zabraknie także marynarskich tematów i typowo wakacyjnych pytań. Nie możecie się doczekać, tak bardzo jak ja? #kreatywnebujo lipiec czeka już na Was!

#kreatywnebujo lipiec 2017

Kiedy wraz z dziewczynami myślałyśmy o temacie lipcowego wyzwania, od razu przyszło nam do głowy tylko jedno skojarzenie. Jakie? Oczywiście – morze! Wszystkie rozmarzyłyśmy się nad wakacjami na plaży pod palemką. W końcu czego chcieć więcej? Sama zastanawiam się nad tym, czy uda nam się wyrwać w tym roku na jakiś typowo leżący urlop z drinkiem i leżaczkiem. Ale koniecznie z widokiem na błękitną taflę morza! No i oczywiście w jakimś bardzo ciepłym miejscu. Jednym z kandydatów jest Grecja, bo tam do tej pory jeszcze nie trafiliśmy. Polecacie jakieś konkretne miejsca?

Hasła podobnie jak w poprzednim miesiącu są mieszane. Jeden dzień jest luźniejszy, do dowolnej interpretacji. Kolejny jest typowo bullet journalowy. Po co? Żebyśmy wzajemnie się inspirowali i podrzucali sobie coraz to nowe pomysły na ulepszanie bujo. Będą więc pojawiały się na naszej grupie facebookowej posty, pod którymi będzie można dodawać odpowiedzi, zdjęcia, filmy, linki – co kto lubi. Fajnie się to sprawdzało w czerwcu, dlaczego by tego nie kontynuować? :)

#kreatywnebujo lipiec

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i Agatę @inst_aga na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTube, kaligraficznym blogu Agaty i kanale Asi na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Instagramie @bulletjournalpolska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Nie zapomnij też o wydrukowaniu wklejki do swojego bullet journala, żeby mieć tematy wyzwania zawsze pod ręką. Kliknij w przycisk poniżej, żeby pobrać arkusz.

LISTA TEMATÓW PDF LISTA TEMATÓW JPG

Jeżeli masz ochotę, wiedzieć na bieżąco, co się u mnie dzieje i przede wszystkim mieć dostęp do unikalnych i dostępnych jedynie dla subskrybentów materiałów (grafik do pobrania, plakatów i innych przepięknych rzeczy), to wypełnij poniższy formularz i przygotuj się na maksymalnie jednego maila w tygodniu (we wtorki), który na pewno bardzo Ci się spodoba! Dodatkowo osoby zapisane na moją listę mailingową znajdą już dzisiaj w Tajnej Bazie Tosiakowa alternatywną wersję tematów wyzwania do wklejenia do bujo.#kreatywnebujo lipiec 2017

Jeżeli jesteś już na mojej liście mailingowej, to w każdej wiadomości, którą do Ciebie wysyłam, znajdziesz hasło do Tajnej Bazy Tosiakowa. Wystarczy, że je wpiszesz i trafisz na alternatywną wersję arkusza.

Mamy ogromną nadzieję, że podobają Ci się lipcowe tematy wyzwania i dołączysz do wspólnej zabawy! Zostaw w komentarzu link do swojego profilu, żebyśmy z łatwością odnalazły Twoje zdjęcia.

Napisz komentarz