Lipcowa edycja wyzwania była bardzo morska, co skłoniło mnie do dużej kreatywności i przygotowania wielu stron, z których jestem ogromnie dumna! Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że bardziej tematyczne wyzwanie da mi takiego kopa motywacyjnego. A tu niespodzianka. Mam nadzieję, że u Was także tematy przełożyły się na lepsze poznanie siebie i odpoczynek od codziennej gonitwy. U mnie #kreatywnebujo to moment na wyciszenie i czas dla mnie samej. Dlatego już dzisiaj mamy dla Was tematy na sierpień, czyli #kreatywnebujo sierpień 2017!

#kreatywnebujo sierpień

Wraz z dziewczynami intensywnie myślałyśmy nad motywem na sierpień. Zastanawiałyśmy się też nad wpleceniem tematów dotyczących szkoły, ale doszłyśmy do wniosku, że trzeba wykorzystać sierpień w pełni wakacyjnie, a o szkole zacząć trąbić od kolejnego miesiąca. Dlatego też klimat grafik jest bardzo urlopowy – hawajskie klimaty, liście monstery i przede wszystkim flamingi! To one będą u mnie rządzić w sierpniu. Jaki będzie mój bujo? Zielony i różowy (w końcu!).

Hasła już tradycyjnie są mieszane. Część jest do dowolnej interpretacji – pisania, rysowania, cokolwiek przyjdzie Wam do głowy. A część nawiązuje w 100 procentach do bullet journalingu i ma na celu usprawnienie działania w tym zakresie. Może być też inspiracją do różnorakich kolekcji (jeżeli szukasz pomysłu, to mam arkusz z 60 pomysłami na listy).

#kreatywnebujo sierpień

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i Agatę @inst_aga na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubekaligraficznym blogu Agaty i kanale Asi na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska i konto na Instagramie @bulletjournalpolska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Nie zapomnij też o wydrukowaniu wklejki do swojego bullet journala, żeby mieć tematy wyzwania zawsze pod ręką. Kliknij w przycisk poniżej, żeby pobrać arkusz.

LISTA TEMATÓW PDF LISTA TEMATÓW JPG

Jeżeli masz ochotę, wiedzieć na bieżąco, co się u mnie dzieje i przede wszystkim mieć dostęp do unikalnych i dostępnych jedynie dla subskrybentów materiałów (grafik do pobrania, plakatów i innych przepięknych rzeczy), to wypełnij poniższy formularz i przygotuj się na maksymalnie jednego maila w tygodniu (we wtorki), który na pewno bardzo Ci się spodoba! Dodatkowo osoby zapisane na moją listę mailingową znajdą już dzisiaj w Tajnej Bazie Tosiakowa alternatywną wersję tematów wyzwania do wklejenia do bujo.Jeżeli jesteś już na mojej liście mailingowej, to w każdej wiadomości, którą do Ciebie wysyłam, znajdziesz hasło do Tajnej Bazy Tosiakowa. Wystarczy, że je wpiszesz i trafisz na alternatywną wersję arkusza.

#kreatywnebujo sierpień

Mamy ogromną nadzieję, że podobają Ci się sierpniowe tematy wyzwania i dołączysz do wspólnej zabawy! Zostaw w komentarzu link do swojego profilu, żebyśmy z łatwością odnalazły Twoje zdjęcia.

Napisz komentarz