Czymże byłaby jesień bez tradycyjnych już plakatów, które możecie pobrać i wydrukować? To byłoby jakieś okropne zaburzenie czasu i przestrzeni. W tym roku i tak dosyć późno zabrałam się za ich przygotowanie, ale nie zmienia to faktu, że podobają mi się bardzo i mam nadzieję, że Wam także przypadną do gustu. Przedstawiam Wam trzy plakaty jesienne do pobrania i wydrukowania.

Plakaty jesienne

Tegoroczna jesień (a w zasadzie październik) upływa mi radośnie na tworzeniu odpowiedzi do najbardziej pozytywnego wyzwania instagramowego, czyli #kreatywnebujo. Razem z dziewczynami całkowicie zmieniłyśmy formułę i po Waszych komentarzach widzę, że nie tylko nam ona przypadła do gustu. Tematy są ciekawe i świetnie pasują do aury panującej za oknem. Dzięki temu w końcu zabrałam się za ćwiczenie pisania i mam motywację do codziennego próbowania nowych rzeczy. Co oczywiście jest też spotęgowane przez moją listę rzeczy do zrobienia jesienią. Przypominam, że też możecie przygotować swoją. Jest piękny arkusz do pobrania i wypełnienia. Mój już oczywiście wylądował w bullet journalu!


Pamiętaj, żeby polubić Tosiakowo na Facebooku! :)

Dzięki temu wiem, że chcesz dowiadywać się o nowych rzeczach tak szybko, jak tylko to możliwe.


Plakaty jesienne z poprzednich lat:

Plakaty jesienne – trzy wzory

W tym roku powstały aż trzy wersje jesiennych plakatów. Wszystko po to, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

Pierwszy jest całkiem tradycyjny. To po prostu jesienny wieniec z sentencją w środku. Oczywiście po polsku, bo przecież to właśnie wyróżnia moje grafiki spośród wielu dostępnych między innymi na Pintereście. Mam nadzieję, że to docenicie. A cytat z wieńca jest też częścią wyzwania #kreatywnebujo.

Druga propozycja powstała z mojej miłości do herbaty, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy spożywam jej naprawdę bardzo dużo. Szukam też ciągle nowych smaków i aromatów. Nie ma nic lepszego o tej porze roku właśnie od kubka (a najlepiej dzbanka) pysznej zielonej lub białej herbatki.

Ostatni motyw jest dla osób zapisanych na mój newsletter (można to zrobić w tym wyskakującym okienku), czyli jest dostępna w Tajnej Bazie Tosiakowa. Hasło znajdziecie – jak zawsze – w mailu ode mnie po zapisaniu się na listę mailingową. A na plakacie  jest cudna sowa w otoczeniu piór. Tak mi się jakoś z jesiennym klimatem skojarzyła.

Plakaty jesienne

Pobierz swoje plakaty jesienne

PLAKAT WIENIEC PLAKAT HERBATA PLAKAT SOWA

Uwaga!

  • Plakaty przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plakatu.

Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii o plakatach! Dajcie koniecznie znać, co kojarzy się Wam z jesienią. Pssst. Wyjawię Wam tajemnicę, że w tym miesiącu pojawią się jeszcze plakaty na Halloween.

1 komentarz

Napisz komentarz