Coraz mniej czasu zostało do Halloween, czyli święta, które z każdym rokiem darzę większą sympatią. Dlaczego? Otóż na moim osiedlu tworzy się powoli tradycja zbierania słodyczy przez dzieciaki. Chodzą poprzebierane od drzwi do drzwi, a ja z wielkim pojemnikiem cukierków czekam na nie z sentymentalnym wytęsknieniem. Stąd też pomysł na kolejną edycję domowych dekoracji – plakaty na Halloween.

Plakaty na Halloween

Wiem, że wiele osób ma mieszane odczucia co do tego święta. Ja i moja skomercjalizowana dusza cieszymy się jednak takimi radosnymi promykami w ciągu roku. Bo każda okazja do świętowania jest bardzo wskazana. Ależ oczywiście jest to tylko moje zdanie i szanuję osoby, które tego przybyłego zza wielkiej kałuży święta nie obchodzą.

W każdym razie ja mam ambitne plany, aby 31.10 zrobić coś pysznego do jedzenia i wraz z P. obejrzeć co najmniej jeden straszny film (będzie to pewnie coś z listy 50 filmów na Halloween). Będzie na pewno przerywany wizytami naszych małych poprzebieranych sąsiadów. Ale właśnie o to w tym wszystkim przecież chodzi! Jestem ciekawa, jakie Wy macie plany na ten „straszny” dzień.


Pamiętaj, żeby polubić Tosiakowo na Facebooku! :)

Dzięki temu wiem, że chcesz dowiadywać się o nowych rzeczach tak szybko, jak tylko to możliwe.


Zobacz moje poprzednie Halloween’owe wpisy:

Plakaty na Halloween – trzy wzory do wyboru

W tym roku pod wpływem natchnienia przygotowałam aż trzy wersje strasznych plakatów do pobrania i wydrukowania. Myślę, że dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, a przecież właśnie o to w tym wszystkim chodzi!

Plakaty na Halloween

Pierwszy wzór jest dosyć typowy, nie ukrywam. Ale takie zawsze też są potrzebne. Postawiłam na proste grafiki bardzo kojarzące się z Halloween i straszaka (po polsku oczywiście). Jest na tyle neutralny, że sprawdzi się w każdym wnętrzu.

POBIERZ PLAKAT „BUU”

Plakaty na Halloween

Drugi wzór jest na wesoło! Są tam radosne dynie i hasło związane ze zbieraniem słodkości. Wszystko oczywiście na białym tle, chociaż w tych okolicznościach ciemne pewnie byłoby bardziej wskazane. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że ciemne tło plakatów pochłonęłoby ogromne ilości drukarki.

POBIERZ PLAKAT „CUKIEREK”

Plakaty na Halloween

Ostatni plakat – nie ukrywam – podoba mi się najbardziej i to na pewno on zawiśnie u mnie w mieszkaniu. Jest tam wiedźma i napis, który w stu procentach mi odpowiada. Czego chcieć więcej? Ten plakat jest jednak dla osób zapisanych na mój newsletter. Także, jeżeli i Wam się on podoba, wystarczy zapisać się przez wyskakujące okienko. Co to oznacza? Jednego maila tygodniowo ode mnie i dostęp do bazy materiałów niedostępnych na blogu.

POBIERZ PLAKAT Z WIEDŹMĄ

Zapisz się na newsletter:

Uwaga!

  • Plakaty przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plakatu.

Mam nadzieję, że któryś wzór przypadnie komuś do gustu. Już w czwartek możecie spodziewać się nowej wklejki miesięcznej do bullet journala. Nadal jeszcze nie zdecydowałam, jaki będzie motyw przewodni listopada. Może macie jakieś propozycje?

1 komentarz

Napisz komentarz