Czas najwyższy złamać stereotypy. A w zasadzie jeden. List do Mikołaja piszą nie tylko dzieci! Tak! Zamierzam dzisiaj gorąco zachęcić Was do wysłania własnego listu. Poczujmy się jak dzieci. Wszyscy razem! Biorąc pod uwagę, że do Świąt zostało już trochę ponad dwa tgodnie, to naprawdę ostatnia chwila, żeby elfy zdążyły wszystko ogarnąć na czas.

list do Mikołaja

Jak z niego korzystać?

Przygotowałam dla Was (i dla siebie oczywiście) gotowy do spersonalizowania list do Mikołaja. W wykropkowane miejsca wpisujecie swoje imię, nazwisko i miasto, w którym mieszkacie. Konieczne jest także wpisanie trzech najlepszych rzeczy, które zrobiliście w ciągu ostatniego roku. Mikołaj musi przecież wiedzieć, że zasłużyliście. Dopiero teraz jest czas na wpisanie swoich trzech prezentowych marzeń. Dajcie się ponieść fantazji.

ZOBACZ TEŻ: Plakaty i grafiki do wydrukowania

Pamiętaj, żeby polubić Tosiakowo na Facebooku! :)

 


Pobierz swój list:

LIST DO MIKOŁAJA JPG LIST DO MIKOŁAJA PDF


Uwaga!

  • List przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Plik zapisany jest w formacie JPG oraz PDF.
  • Przeznaczony jest tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcecie go udostępnić, zamieszczajcie proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plannera.

Jeżeli podoba Ci się list, daj łapkę w górę i pokaż go swoim znajomym! Sprawisz, że na mojej twarzy pojawi się wielki uśmiech :)

Korzystacie z tego typu pomocy świątecznych? A może potrzebujecie czegoś jeszcze innego przed świętami? Bardzo chętnie pomogę! Jeżeli wrzucicie zdjęcia na Instagram, koniecznie oznaczcie mnie na nim (@tosiakowo), żebym go nie przegapiła!

komentarzy 14

  1. Ja bardzo przepraszam, to jest śliczne ;) Ale czy tam widzę miejsce na podpis po lewej stronie? Oj :/ Podpisujemy się po prawej stronie ;) Taka rada na przyszłość :>

  2. coś mi się nie chce otworzyć ten list, klikam na „guzik” i ta sama stronka otwiera się w nowym oknie mhmh

  3. Ja już się chyba na to nie zdecyduję, bo Mikołaj był u mnie miesiąc temu i nie chce nadużywać jego uprzejmości ;) Dostałam coś co akurat potrzebowałam i było w okazjonalnej cenie – to kupił! Ale z pewnością w przyszłości będę zachęcać do jego pisania swoje dzieci :)

  4. Kasia Troszok Odpowiedz

    ciekawy pomysł :) w końcu dorośli to też dzieci tylko trochę większe ;)

Napisz komentarz