Uwielbiam, no tak po prostu, uwielbiam te długie grudniowe popołudnia, które w ekspresowym tempie zmieniają się w wieczory. Ta ciemność za oknem niesamowicie mnie nastraja i – o dziwo – motywuje do działania. Mam dużo więcej energii niż na przykład na wiosnę. Ba! Nawet więcej niż latem. Chce mi się tworzyć, chce mi się działać, chce mi się wszystkiego więcej i bardziej. Dzisiaj na przykład zachciało mi się stworzyć nową edycję świątecznych plakatów. No bo to już czas, prawda? Zobaczcie trzy nowe plakaty świąteczne.

Plakaty świąteczne

A jako, że zbliżają się Święta (no shit, Sherlock), to plakaty muszą nawiązywać do tego właśnie okresu. Tak w ogóle to jestem z siebie niesamowicie dumna, bo udało nam się skompletować listę prezentów jeszcze przed połową grudnia. Teraz czekamy jeszcze na niektóre zamówienia, bo sklepy niestety nie wyrabiają się w czasie. Ale cóż poradzić? Nie ukrywam, że najważniejszy etap już za nami. Zostało oczekiwanie, a potem pakowanie. Ale to już jest sama przyjemność.

ZOBACZ TAKŻE: wszystkie świąteczne materiały do pobrania

Teraz słucham mojej świątecznej playlisty, patrzę na mojego świątecznego krasnala, piję gorącą herbatę i kończę pisanie tego posta. Mam dzisiaj wspaniałe plany na wieczór! Które są jednocześnie realizacją mojej listy 18 przed 2018. Wybieram się na spacer po Krakowskim Przedmieściu aż do choinki i jarmarku! Na moim Insta Stories na pewno pojawi się relacja, a zdjęcia pewnie trafią do przyszłotygodniowego bullet journalowego vloga na You Tube oraz do Sobotniego Piąteczka tu na blogu.

Pamiętaj, żeby polubić Tosiakowo na Facebooku! :)

Plakaty świąteczne do wydrukowania

Przygotowałam trzy różne wzory plakatów, dwa są pionowe, jeden poziomy (to u mnie całkowita nowość). Są też w trzech zupełnie innych stylach. Myślę, że dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie są minimalistyczne, ale wiecie przecież, że nie ma co się po mnie spodziewać czegoś takiego. Plakat „Wesołych Świąt” i „Taki magiczny czas” są dostępne dla wszystkich, wystarczy kliknąć w poniższy guzik. Plakat z Mikołajami jest dla osób zapisanych na mój newsletter. Każdy, kto się zapisze na moją listę mailingową dostaje hasło do Tajnej Bazy Tosiakowa, skąd może ściągać mnóstwo wspaniałych grafik i wklejek, które nie są dostępne na blogu.

Pobierz swoje plakaty świąteczne:

PLAKAT WESOŁYCH ŚWIĄT PLAKAT MAGICZNY CZAS

PLAKAT MIKOŁAJE

Uwaga!

  • Plakaty przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do arkuszy.

Nie zapomnijcie napisać w komentarzu, który z plakatów najbardziej przypadł Wam do gustu. Jeżeli gdzieś je wykorzystanie, to dajcie mi koniecznie znać! Oznaczcie mnie na przykład na zdjęciu na Instagramie.

1 komentarz

Napisz komentarz