21 stycznia będziemy świętować dzień naszych wspaniałych Babć, kolejnego dnia wyprzytulamy Dziadków. Jeżeli nie macie możliwości złożyć im życzeń osobiście i podziękować im za to, że po prostu są, warto jest chociaż wysłać kartki. W połączeniu z rozmową będą na pewno miłym gestem, który zostanie doceniony. Mam dla Was kartki na dzień Babci i Dziadka do wydrukowania.

Kartki na dzień Babci i Dziadka

W mojej rodzinie niestety nie mamy już Dziadków, mamy za to najwspanialesze na świecie Babcie! Wszystkie trzy mieszkają na szczęście bardzo blisko nas, więc nie ma problemu z wizytami. Niemniej wiem, że nie wszyscy mają to szczęście, a ich rodziny są porozrzucane po całym kraju, a nawet świecie. Stąd pomysł na kartki, które moglibyście wysłać do swoich ukochanych Babć i Dziadków.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkie moje materiały do wydrukowania.

Wydrukuj swoje kartki na dzień Babci i Dziadka

Kartki są minimalistyczne i proste, a jednocześnie urocze. Jeden wzór jest przeznaczony dla Babci, drugi dla Dziadka. Najlepiej jest je wydrukować na grubszym papierze (na przykład na kartonie). Wtedy trzeba je wyciąć i zgiąć wpół. Potem pozostaje już tylko wpisanie życzeń w środku i gotowe! Kartka nadaje się już do wysłania.

Kartki mogą też służyć jako dodatek do prezentu. Jeżeli nie macie pomysłu na miły upominek, to w tym tygodniu pisałam na blogu o pomysłach na prezenty dla Babci i Dziadka. Są proste, ale jednocześnie sentymentalne. Myślę, że zwłaszcza jeden spodoba się każdemu obdarowywanemu.

Pobierz kartki na dzień Babci i Dziadka

KARTKA DLA BABCI KARTKA DLA DZIADKA

Uwaga!

  • Kartki przygotowałam do wydruku.
  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do arkuszy.

Dajcie znać, czy takie kartki będą dla Was przydatne i w ogóle, czy przygotowywać kartki do wysłania na różne okazje. Bo tak naprawdę to mój debiut w tej dziedzinie.

Napisz komentarz