Nowy rok rozpoczęłyśmy dużą zmianą w podejściu do naszego wyzwania #kreatywnebujo. Teraz nie mamy już listy tematów na cały miesiąc, ale krótkie, tygodniowe mini wyzwania. Taka formuła ewidentnie się spodobała także Wam, więc z radością ją kontynuujemy. W pierwszym tygodniu stycznia skupiliśmy się na planowaniu i podsumowaniach, teraz jest czas na rysowanie!

#kreatywnebujo styczeń 2018

Zgodnie z założeniem nowe #kreatywnebujo ma odbywać się raz w miesiącu, ale jak widzicie – nie będzie to regułą. Czasami, w zależności od potrzeb i sytuacji – będzie ich więcej. Ale nie zamierzamy Was zamęczyć, nie martwcie się ;) Pamiętajcie też, że zawsze możecie wrócić do poprzednich edycji wyzwań i realizować je w zupełnie innym czasie.

ZOBACZ TEŻ: Wszystkie dotychczasowe edycje wyzwania #kreatywnebujo

Pierwsza styczniowa edycja wyzwania skupiała się na podsumowaniu poprzedniego roku. Wypisywaliśmy cele i próbowaliśmy sprawić, żeby te tegoroczne udało nam się zrealizować. Mam cichą nadzieję, że wyzwanie pomogło Wam w usystematyzowaniu tego wszystkiego.

Chcesz pomóc w rozwoju Tosiakowa? Wypełnij krótką ankietę!

#kreatywnebujo styczeń 2018

Od dzisiaj będziemy odpoczywać od planowania i weźmiemy na warsztat rysowanie! Mamy dla Was siedem haseł. Wszystkie są zimowe i każde z nich ma Was zmotywować do sięgnięcia po ołówek, kredki, farby, mazaki czy cokolwiek innego. No i do zrealizowania haseł w formie rysunkowej. Interpretacja jak zawsze jest w pełni dowolna!

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska. Na grupie będziemy też codziennie dyskutować na temat każdego hasła.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie przez siedem dni realizuj tematy wyzwania. W dowolnej formie!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

#kreatywnebujo styczeń 2018

Wklej tematy do swojego bujo!

Przygotowałam dla Was tradycyjnie wklejkę (widać ją na pierwszym zdjęciu w poście) do bullet journala z tematami wyzwania. Tym razem jest jednak zupełnie inna niż zawsze. Tym razem może ona Wam bezpośrednio pomóc w realizacji wyzwania. Na wklejce jest siedem okręgów, w których możecie wrysować odpowiedzi. Jestem bardzo ciekawa, czy taka forma przypadnie Wam do gustu. Tym razem może ją pobrać każdy, nie tylko osoby zapisane na newsletter. Jednak nadal bardzo Wam to polecam, bo w Tajnej Bazie Tosiakowa znajdziecie zawsze niedostępne gdzie indziej materiały do wydrukowania :)

CHCĘ WKLEJKĘ

Jesteśmy bardzo ciekawe, jak spodoba Wam się ta nowa formuła wyzwania. Dawajcie nam znać! Czy tutaj w komentarzach, czy na grupie. Albo po prostu w wiadomościach do nas w naszych mediach społecznościowych! 

komentarze 4

  1. Super sprawa z tą drugą wersją! Coraz lepiej Wam idzie i zamierzam w tym roku zrobić wszystkie wyzwania. Ot, postanowienie.

Napisz komentarz