Już niedługo, coraz bliżej – tak, Walentynki już dosłownie za kilka dni. Jak już wielokrotnie wspominałam – ja to święto bardzo lubię. Niekoniecznie konkretnie 14 lutego, bo wtedy zwykle wszędzie są dzikie tłumy, ale dzień przed lub po co roku obchodzimy nasz własne święto. A jak Walentynki, to oczywiście także urocze dodatki. Jeżeli szukacie drobiazgu, który można podarować drugiej połówce, służę uprzejmie. Mam dla Was dwie kartki walentynkowe do wydrukowania.

kartki walentynkowe

Moje wymarzone Walentynki to: kolacja, kino, wino, bukiet kwiatów i coś słodkiego (niekoniecznie do jedzenia ;)). Mój Szanowny – na szczęście – doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jednak kiszenie się z setkami (nie przesadzam, w Warszawie tak to wygląda) innych osób, które pomyślały o tym samym, nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy pod słońcem. Dlatego też randkujemy walentynkowo w innym dniu.


Pamiętaj, żeby polubić Tosiakowo na Facebooku! :)


Kartki walentynkowe do wydrukowania

Pomyślałam też w tym roku, że nie będę przygotowywać walentynkowych plakatów, ale zdecydowałam się na kartki walentynkowe. Starałam się przygotować je w odrobinę nieszablonowym stylu i mam ogromną nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Wzory są dwa. Obie urocze i ociekające słodyczą. No, jedna dużo bardziej. Niemniej obie są w stylu mocno miłosnym i cukierkowym. Pierwsza z moją ulubioną pandą, która jest dobra na wszystko. Druga z jednorożcem, który poprawi humor nawet w najgorszym dniu. Wspominałam już, że kocham jednorożce? Taaaak, mam prawie 30 lat, a jednorożcami zachwycam się jak mała dziewczynka. Ostatnio kupiłam sobie nawet pusheenowego jednorożca…

Kartki walentynkowe

CHCĘ PANDOWĄ KARTKĘ

Kartki walentynkowe

Jednorożcowa kartka dostępna jest dla osób zapisanych na mój newsletter. Te właśnie osoby mają dostęp do Tajnej Bazy Tosiakowa i właśnie tam wylądowała kartka. Jeżeli chcecie, ją dostać poniżej jest formularz, w którym możecie się zapisać na newsletter. Warto, bo od przyszłego tygodnia zaczynamy też mini-kurs bullet journalowy, który będę uskuteczniać właśnie przez maila.

CHCĘ JEDNOROŻCOWĄ KARTKĘ

Uwaga!

  • Arkusze przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Żeby je dostosować do swojego notesu, wystarczy w momencie drukowania wpisać odpowiednią wartość procentową. Zwykle pasuje jakieś 50-60%.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do arkuszy.

Chcesz arkusz naklejek walentynkowych do wydrukowania? Nic nie stoi na przeszkodzie. Jest dostępny dla wszystkich osób zapisanych na mój newsletter. Gdzie go znajdziesz? W Tajnej Bazie Tosiakowa. Jeżeli nadal nie masz do niej dostępu, nic straconego – wypełnij poniższy formularz, potwierdź subskrypcję i czekaj na maila ode mnie z hasłem do bazy.

Naklejki walentynkowe


Już jutro możecie spodziewać się na kanale na YouTube nowego filmu. Tak, to będzie ten dłuuugi film z planowaniem na ekranie! A w środę pilnie odświeżajcie skrzynkę mailową, bo trafi do Was pierwsza część mini-kursu o bullet journalingu.

Napisz komentarz