Na Waszą prośbę robimy w kwietniu eksperyment i wracamy do starej formuły wyzwania #kreatywnebujo. Cóż to oznacza? Nic innego jak 30 haseł na 30 dni. Każde do dowolnej interpretacji. Jednak niektóre hasła sugerują sposób realizacji: planowanie, rysowanie i ćwiczenie pisma.

Ta zmiana nie oznacza oczywiście, że teraz będą już tylko 30-dniowe wyzwania. Kwiecień jest dla nas miesiącem eksperymentalnym. Chcemy zobaczyć, jak przyjmiecie powrót starej formuły i nie wykluczamy, że w kolejnych miesiącach pojawią się mini-wyzwania tygodniowe.

#kreatywnebujo na kwiecień

 

#kreatywnebujo na kwiecień

Teraz jednak skupiamy się na kwietniu i wiośnie, która w zasadzie teoretycznie jest już w pełni. Wiem, że miejscami leży jeszcze śnieg, ale przecież nie ma się czym przejmować, a do końca kwietnia na pewno rozkwitną pierwsze pączki! Stąd też taka a nie inna tematyka wyzwania.

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

 1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
 2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
 3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
 4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
 5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
 6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
 7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
 8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
 9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

#kreatywnebujo na kwiecień

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.

CHCĘ WKLEJKĘ

Dajcie koniecznie znać, jakie macie kwietniowe bullet journalowe plany! 

komentarze 4

 1. Kochana Anitko,
  wyzwanie jest świetne. Takie bardzo mi się podobają. Czekam już na majowe :)

Napisz komentarz