W tym miesiącu postanowiłam rozszerzyć strony początkowe, które przygotowuję dla Was od jakiegoś czasu. Tym sposobem powstał kwietniowy pakiet startowy bullet journal. W jego skład wchodzą: strona powitalna miesiąca, kalendarz, planner i tracker nastroju. Jestem bardzo ciekawa, czy przypadnie Wam do gustu. A może chcielibyście znaleźć w takim zestawie coś jeszcze?

kwietniowy pakiet startowy bullet journal

Kwiecień zbliża się wielkimi krokami. To dla mnie jest już jasny sygnał, że wiosna rozkręca się na dobre. Bo wiadomo – marzec to dopiero przedsmak tego, co nas czeka. Na początku kwietnia mamy jeszcze Wielkanoc, a przecież trudno o święto, które bardziej kojarzy się z wiosną. Lubię kwiecień i naprawdę mam ogromną nadzieję, że w końcu będę miała więcej okazji do wyjścia na zewnątrz. Może to już nawet czas na przygotowanie listy rzeczy do zrobienia wiosną! :)

ZOBACZ: Wiosenne plakaty do pobrania i wydrukowania

Więcej stron!

W tym miesiącu poszłam za Waszymi prośbami i zamiast standardowych stron z kalendarzem i plannerem na kwiecień przygotowałam cały komplet. W skład wchodzą: strona powitalna, kalendarz na kwiecień, planner i tracker humorów. Ja je już wydrukowałam i nawet wkleiłam do bujo. W najbliższym filmie pokażę Wam, jak się prezentują z innymi rozpiskami na kolejny miesiąc.

Kwietniowy pakiet startowy bullet journal

kwietniowy pakiet startowy bullet journal

POBIERZ STRONĘ POWITALNĄ POBIERZ TRACKER HUMORU

kwietniowy pakiet startowy bullet journal

POBIERZ KALENDARZ POBIERZ PLANNER

Wszystkie pliki znajdziecie także oczywiście w Tajnej Bazie Tosiakowa. Jeżeli chcesz uzyskać do niej dostęp, wypełnij poniższy formularz. Nie wysyłam wielu maili. Docelowo jeden tygodniowo, ale niestety ostatnio ta średnia mocno spadła ;)

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Dajcie znać, czy taki zestaw jest dla Was przydatny i oczywiście piszcie sugestie, co w przyszłości chcielibyście w nim znaleźć :)

komentarze 4

  1. Dziękuję za stronę powitalną i traker nastroju. Ja taka zdolna nie jestem. Dzięki Tobie moje strony w bujo nie straszą ;)

  2. Strzał w 10! Ostatnio opuściłam traker nastroju, bo zwyczajnie nie miałam pomysłu na niego. A teraz nawet w zestawie jest piękna strona powitalna!
    A wyzwanie rysunkowe jeszcze kiedyś będzie?

    • Wyzwanie na pewno będzie :) Myślę, że w kwietniu jakieś się pojawi, choć data jeszcze nie jest ustalona. Co do trackera, to też co miesiąc mam problem z tym, jak go zrobić. Cieszę się bardzo, że się przyda! :)

Napisz komentarz