To jest naprawdę niesamowite. W zasadzie zbliżamy się już do połowy roku. Standardowo już – nie mam pojęcia, kiedy to się stało. Maj zleciał mi tak strasznie szybko, że nawet nie zdążyłam nic wrzucić na bloga. Na szczęście byłam czasem na You Tube, a częściej na Instagramie. W tym miesiącu postanowiłam jednak wziąć się w garść i w końcu opublikować czerwcowy pakiet startowy bullet journal. Częstujcie się! Jest pysznie, owocowo i przede wszystkim truskawkowo!

Czerwcowy pakiet startowy

A czerwiec czai się już za rogiem. Kojarzy mi się przede wszystkim z owocami! Pysznymi i soczystymi owocami. Jakimi? Truskawkami, arbuzami, czereśniami, czyli wszystkim tym, co lubimy najbardziej. Nie mogę się też doczekać pierwszego bobu, ale on niestety nie jest na tyle ładny, żeby robić z niego motyw przewodni w bullet journalu, prawda? ;) Czerwiec to też pierwszy letni miesiąc, dlatego możecie spodziewać się w nim letniej listy rzeczy do zrobienia, plakatów, może zakładek i na pewno letnich wklejek do bullet journala! Mam w planach naprawdę dużo ciekawych rzeczy dla Was i dla mnie oczywiście też ;)

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

Więcej stron!

W czerwcu (podobnie jak w kwietniu) przygotowałam cały komplet wklejek. W skład wchodzą: strona powitalna, kalendarz na kwiecień, planner i tracker humorów. Ja je już wydrukowałam i nawet wkleiłam do bujo. W najbliższym filmie pokażę Wam, jak się prezentują z innymi rozpiskami na kolejny miesiąc.

Czerwcowy pakiet startowy bullet journal

Czerwcowy pakiet startowy bullet journal

POBIERZ STRONĘ POWITALNĄ POBIERZ TRACKER HUMORU

Czerwcowy pakiet startowy bullet journal

POBIERZ KALENDARZ POBIERZ PLANNER

Wszystkie pliki znajdziecie także oczywiście w Tajnej Bazie Tosiakowa. Jeżeli chcesz uzyskać do niej dostęp, wypełnij poniższy formularz. Nie wysyłam wielu maili. Docelowo jeden tygodniowo, ale niestety ostatnio ta średnia mocno spadła ;)

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Dajcie znać, czy taki zestaw jest dla Was przydatny i oczywiście piszcie sugestie, co w przyszłości chcielibyście w nim znaleźć :)

komentarze 3

  1. Cudownie! Cieszę się, że znów jest cały pakiet c: dużo mi to ułatwia w moim zabieganym życiu (:
    W Poznaniu dzisiaj upalne lato, aż się myśleć nie chce, a co dopiero tworzyć.

    • U nas w Warszawie też straszliwie gorąco, ale klima daje radę :D Cieszę się bardzo, że pomogłam :D

Napisz komentarz