Po miesiącu przerwy wracamy do Was z kolejną odsłoną wyzwania #kreatywnebujo. W czerwcu chciałybyśmy wrócić znowu do wersji 30-dniowej. Dlaczego? Bo podoba się większości z Was i w mailach i wiadomościach utrzymujecie, że wolicie taką wersję zabawy. Dlatego też przedstawiam Wam #kreatywnebujo na czerwiec.

Tematy wyzwania są oczywiście już w klimacie letnim, czerwcowym i wakacyjnym. Pojawiają się różne listy podróżnicze, owocowe szaleństwa do rysowania (lub do dowolnej interpretacji) i wiele innych haseł, które możecie realizować w całkowicie dowolny sposób.

#kreatywnebujo na czerwiec

#kreatywnebujo na czerwiec

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

#kreatywnebujo na czerwiec

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.

CHCĘ WKLEJKĘ

Dajcie koniecznie znać, jakie macie czerwcowe bullet journalowe plany! 

Napisz komentarz