Czy Wy wiecie, że wyzwanie #kreatywnebujo ma już półtora roku!? Sama nie mogę w to uwierzyć. Niesamowicie cieszy mnie jednak fakt, że nadal chcecie się z nami bawić i nawet, jeżeli nie wszystkie odpowiedzi wrzucacie na portale społecznościowe, to wiemy, że działacie. Skąd wiemy? Bo pod koniec każdego miesiąca zalewacie nas pytaniami o kolejną edycję wyzwania! A to miód na nasze serducha! Z tego powodu – mamy dla Was #kreatywnebujo na lipiec.

Tematy wyzwania są typowo letnie, ale możliwości ich realizacji jest bardzo dużo. Znajdziecie hasła, które idealnie nadają się do pisania, kilka na pewno uda się łatwo narysować. Inne będą wymagały kreatywności i być może stworzenia jakiejś kolekcji. Ale zdarzą się też takie, które wymuszą chwilę przemyśleń. Jednak w końcu wyzwanie to wyzwanie. Nie może być za łatwo!

Jeżeli nie wierzycie, że zabawa z wyzwaniem jest fajna i satysfakcjonująca, koniecznie zobaczcie komentarze pod postem wyzwaniowym z grupy Bullet Journal Polska. Uczestnicy w czerwcu naprawdę wymiatali! Mamy ogromną nadzieję, że w lipcu będzie podobnie. Chociaż nie! Mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej!

#kreatywnebujo na lipiec

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.

POBIERZ TEMATY WYZWANIA


Ach! Przy okazji chcę Wam jeszcze przypomnieć, że na kanale na YouTube trwa właśnie notesowe rozdanie, w którym trzy osoby wygrają po jednym wybranym notesie. Zasady są banalne, więc każdy ma szanse. Dodatkowo pokazuję tam moje notesy, które walczą o miano mojego nowego bullet journala.


Koniecznie dajcie znać, czy taka forma wyzwania odpowiada Wam najbardziej. Jeżeli macie jakieś pomysły na zmiany, nie wahajcie się pisać w komentarzach!

 

Napisz komentarz