Czerwiec był dla mnie ostatnim miesiącem z notesem Nuuna. Co prawda zmieściłyby się w nim jeszcze ze dwa miesiące, ale postanowiłam żyć w zgodzie ze sobą i zmienić notes na nowszy model. O tym, jaki wybrałam, poinformuję Was już niedługo i przy okazji w najnowszym filmie, który powinien pojawić się jutro na kanale, znajdziecie małe rozdanie. Także warto będzie tam zajrzeć. Tymczasem mam dla Was lipcowy pakiet startowy czyli wklejki do bullet journal. W tym miesiącu pakiet jest powiększony o jeden element.

Lipcowy pakiet startowy

Lipiec to już naprawdę wakacyjny miesiąc. Nie ma co się czarować. Dla mnie to będzie miesiąc z wyrwaniem jeszcze dwóch ósemek i ostatnie tygodnie oczekiwania na urlop w Bieszczadach. A skojarzenia? Proste. Woda, tropiki, flamingi i czyste szczęście. Mam też nikłą nadzieję, że uda nam się gdzieś wyskoczyć chociaż na kilka dni. A może będziemy uskuteczniać mikropodróżowanie po najbliższej okolicy? Pożyjemy, zobaczymy. W każdym razie cieszę się na letni miesiąc w mieście, bo bardzo chciałabym trochę mocniej poznać moją rodzinną Warszawę. A kiedy będzie lepszy czas niż letni lipiec? Brzmi dobrze, musi jednak znaleźć się jeszcze na to wszystko czas. Trzymajcie za mnie kciuki!

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

Jeszcze więcej stron!

Na lipiec przygotowałam dla Was jeszcze więcej niespodzianek. W skład pakietu wschodzą już nie tylko: strona powitalna, kalendarz, planner i tracker humorów. Dodatkowo możecie pobrać komplet grafik, które po wydrukowaniu i wycięciu można traktować jak naklejki. Tematycznie pasują do całości i mam nadzieję, że będą świetnym uzupełnieniem pakietu.

Lipcowy pakiet startowy bullet journal

Lipcowy pakiet startowy

POBIERZ STRONĘ POWITALNĄ

POBIERZ KALENDARZ

POBIERZ PLANNER

Lipcowy pakiet startowy

POBIERZ TRACKER HUMORU CHCĘ NAKLEJKI

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam ogromną nadzieję, że wszystkie grafiki będą dla Was przydatne. Jeżeli potrzebujecie czegoś jeszcze – piszcie w komentarzach :)

Napisz komentarz