W ostatni weekend byliśmy na weselu. Poznałam wiele nowych, ciekawych osób. Odbyłam kilka naprawdę fascynujących rozmów, niektóre – standardowo – kręciły się wokół podróży. I tak od sobotniej, bardzo ciepłej dodajmy, nocy mam w głowie chęć rzucenia wszystkiego i wyruszenia w podróż. Najlepiej w ciepłe miejsce, gdzie będzie dużo wody i czysty piasek. Dlatego też zaczynam powoli odliczać dni do dwóch zaplanowanych na ten rok urlopów. A póki mam jeszcze do nich dużo czasu, tworzę. Tym razem padło na morskie plakaty letnie w trzech wyjątkowych odsłonach.

Morskie plakaty letnie

Nie są to oczywiście pierwsze (ani zapewne nie ostatnie) plakaty, które dla Was przygotowałam. W zeszłym roku mniej więcej o tej samej porze powstały także trzy wzory wakacyjnych ozdobników. Zachęcam jak zawsze do wydrukowania. I nie zapominajcie o przeglądaniu całej kategorii „do druku”, bo tam można znaleźć perełki, których się nie spodziewacie.

W tym miesiącu postawiłam – jak już wspominałam we wstępie – na motyw morski. Tym razem będą też świetną ozdobą dziecięcego pokoju. Grafiki są w zasadzie dla małych i dużych, czyli tak, jak powinno być zawsze. Nie ukrywam też, że najwięcej czasu przy powstawaniu takich plakatów „tracę” na napisach. Ileż to jest kombinowania, żeby jakoś to brzmiało i nie było aż za bardzo banalne. Dlatego też zawsze kieruję do Was prośbę, żebyście dawali mi znać w komentarzach, czy są jakieś hasła, które widzielibyście na plakatach. To jest dla mnie ogromna pomoc.

Podobają Ci się plakaty? Pamiętaj, że możesz je udostępnić! Będzie mi bardzo miło :)

Morskie plakaty letnie

Pobierz morskie plakaty letnie

Dwa plakaty są do pobrania dla wszystkich, a jeden jest tylko dla osób zapisanych na newsletter, które mają dostęp do Tajnej Bazy Tosiakowa. Wystarczy, że tam wejdziecie i znajdziecie trzecią propozycję. Jeżeli chcesz móc pobrać plakat, a nie jesteś jeszcze na mojej liście mailingowej, poniżej możesz wypełnić formularz. Ostatnio wysyłam bardzo mało maili, ale docelowo będzie to jeden mail na tydzień lub dwa tygodnie. Także to nic strasznego!

Morskie plakaty letnie

Pobierz plakaty

„Czas na relaks” „Latem nic nie musz(l)ę”

Ostatni plakat jest dla osób zapisanych na newsletter. Wyżej znajdziecie formularz do zapisu :)

„Lato to morze możliwości”


Uwaga!

  • Plakaty przygotowałam do wydruku w rozmiarze A4.
  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do arkuszy.

Podobają Wam się takie tematyczne plakaty? Czy wolicie jednak od sasa do lasa? :) Myślę, że w lipcu również pojawią się jakieś nowe propozycje. A tymczasem spodziewajcie się we wtorek nowego filmu na kanale na YouTube. 

Napisz komentarz