Usiadłam wczoraj do robienia wklejek do sierpniowego #kreatywnegobujo i natchnęło mnie na jednorożce. Pomyślałam: a, jeszcze chyba nie było. No i jak pomyślałam, tak zrobiłam. Dlatego też grafiki ociekają słodkością. Mam nadzieję, że to wytrzymacie. Dodatkowo od razu chcę zaznaczyć, że sierpień według naszego zamysłu miał być lekki, prosty i przyjemny. Czyli taki, dzięki któremu wypoczniemy w tych ostatnich chwilach wakacji. Nie przedłużając – #kreatywnebujo na sierpień.

#kreatywnebujo na sierpień

Jak już mówiłam – tematy na sierpień są bardzo proste, a większość z nich można po prostu zrealizować na przykład jednym obrazkiem. Chciałyśmy jak najbardziej ułatwić Wam życie i mam nadzieję, że się udało. A jeżeli nie wierzycie, że zabawa z wyzwaniem jest fajna i satysfakcjonująca, koniecznie zobaczcie komentarze pod postem wyzwaniowym z grupy Bullet Journal Polska. Uczestnicy w lipcu naprawdę wymiatali! Mamy ogromną nadzieję, że w sierpniu będzie podobnie. Chociaż nie! Mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej!

#kreatywnebujo na sierpień

#kreatywnebujo na sierpień

W takim razie zapewne zastanawiasz się, jakie są zasady udziału w wyzwaniu?

  1. Śledź mnie @tosiakowo, Angelikę @planner_fluwia, Monikę @bretania_i_ja, Joannę @kobieta_z_pasja i nasze oficjalne konto @bulletjournalpolska na Instagramie.
  2. Nie zapomnij też o: moim kanale na YouTubeblogu Kobiety z Pasją i jej kanale na YouTube!
  3. Skoro tu jesteś, to na pewno spodoba Ci się grupa na Facebooku – Bullet Journal Polska.
  4. Pobierz sobie listę zadań, którą znajdziesz poniżej.
  5. Podziel się informacją o wyzwaniu ze swoimi znajomymi używając hashtaga #kreatywnebujo i każdego innego, którego używasz normalnie.
  6. Codziennie odpowiadaj na zadanie w dowolnej formie: rysując lub kaligrafując. Najlepiej w swoim bullet journalu. Interpretacja jest dowolna!
  7. Jeżeli masz ochotę, pokaż swoją odpowiedź na Instagramie używając hashtaga #kreatywnebujo.
  8. Sprawdzaj odpowiedzi innych uczestników wyzwania – komentuj, lajkuj i zadawaj im pytania!
  9. Przede wszystkim – baw się dobrze! :)

Wklej tematy do swojego bujo

Przygotowałam dla Was wklejkę do bullet journali z tematami wyzwania. Dostępna jest dla wszystkich, a możecie ją pobrać klikając w poniższy guzik. Jeżeli potrzebujecie dopasować ją do swojego notesu, wystarczy podczas drukowania ustawić odpowiednie zmniejszenie wydruku. Ale to już trzeba robić metodą prób i błędów.

POBIERZ TEMATY WYZWANIA


Ach! Przy okazji chcę Wam jeszcze przypomnieć, że na kanale na YouTube pojawił się już film z moimi pierwszymi sierpniowymi stronami.


Koniecznie dajcie znać, czy taka forma wyzwania odpowiada Wam najbardziej. Jeżeli macie jakieś pomysły na zmiany, nie wahajcie się pisać w komentarzach!

Napisz komentarz