Lipiec był dla mnie pierwszym miesiącem z nowym notesem. Jak już wiecie, padło na notatnik eksperymentalny od Zenji. Moje wrażenia? Miłość od pierwszego wejrzenia, a muszę dodać, że nie jest to wynik żadnej współpracy, notatnik kupiłam sama z czystej ciekawości. Także pierwszy miesiąc już za mną, zaczynam kolejny. A sierpień będzie dla mnie wakacyjny, bo w końcu nadejdzie mój urlop, czyli dwa tygodnie w cudownych Bieszczadach! Tymczasem mam dla Was sierpniowy pakiet startowy, czyli wklejki do bullet journal.

sierpniowy pakiet startowy bullet journal

Tym razem postawiłam na soczyste połączenie niebieskiego i żółtego. Bo sierpień kojarzył mi się od zawsze ze złotymi polami i słonecznikami. Jedynie tracker nastroju odstaje od tego schemtu, bo gdy odnalazłam na komputerze grafiki z koteczkami, stwierdziłam, że nie mogę ich nie wykorzystać :D

ZOBACZ: Wszystkie materiały do wydrukowania z bloga!

W sierpniu wyjeżdżamy też na urlop, więc mój miesiąc w bujo zapewne będzie bardziej pamiętnikarski niż „planujący”. Ale nie ma tego złego, prawda?

Sierpniowy pakiet startowy bullet journal

Na sierpień przygotowałam cztery wklejki: stronę powitalną, kalendarz, planner i właśnie tracker nastroju. Mam nadzieję, że się Wam przydadzą :)

sierpniowy pakiet startowy bullet journal

POBIERZ STRONĘ POWITALNĄ

POBIERZ KALENDARZ

sierpniowy pakiet startowy bullet journal

POBIERZ PLANNER

POBIERZ TRACKER HUMORU

Uwaga!

  • Pliki zapisane są w formacie PDF.
  • Przeznaczone są tylko do użytku prywatnego.
  • Jeżeli chcesz je udostępnić, zamieszczaj proszę link do tego posta, a nie bezpośrednio do plików.

Mam ogromną nadzieję, że wszystkie grafiki będą dla Was przydatne. Jeżeli potrzebujecie czegoś jeszcze – piszcie w komentarzach :)

3 komentarze

  1. Piękne wklejki! A te kocury cudowne! :) Sama rysowałaś? Czy baner sierpniowy to także Twoja ręczna robota? Coś przepięknego :)

    • Tosia

      Niestety dopiero zaczynam przygodę z akwarelami :) Na razie korzystam z grafik, do których kupuję licencje.

  2. Wszystko wygląda super, ale stron z humorami wygląda super *.*