Współpraca

Tosiakowo.pl to miejsce, w którym przez wiele znalazło się wiele artykułów – o planowaniu, bullet journalingu, gotowaniu, podróżach, kosmetykach i wszystkim, co mnie interesowało. Tosiakowo jako blog działało od 2011 roku, a obecnie jest przede wszystkim moim sklepem z naklejkami do planowania.

Swoją działalność kreatywną przeniosłam przede wszystkim na Instagrama i YouTube’a. To tam pokazuję moje prace. Na YouTube znajdziesz bardzo długie filmy, które pełnią rolę kreatywnego towarzysza. To na YouTube i Instagramie zobaczysz, czy mamy pole do wspólnego działania.

Jestem otwarta na nowe wyzwania, bo to one sprawiają, że moje życie jest kolorowe i fascynujące. Chętnie działam z firmami, które mają ciekawe pomysły na siebie i na współpracę ze mną. Jeżeli pomysłu Ci brakuje, odezwij się, a raz na pewno coś wymyślimy.  Jeżeli masz produkt lub usługę, która Twoim zdaniem, pasowałaby do mnie i mojego bloga, napisz koniecznie.

Oferuję przede wszystkim filmy kreatywne – mogą być publikowane u mnie lub na stronie marki. Posty, stories, filmy na kanale, wpisy na blogu, akcje wyjazdowe i wiele innych – krótko mówiąc – możemy zrobić razem coś fajnego.

NAPISZ DO MNIE – KONTAKT@TOSIAKOWO.PL

LICZBA FANÓW NA FACEBOOKU: PONAD 2500
LICZBA OBSERWUJĄCYCH NA INSTAGRAM: 5940

Możliwa jest także współpraca związana z moim kanałem na YouTube. Obecnie mam ponad 9000 subskrybentów i ta liczba cały czas rośnie.

1 komentarz

  1. Witaj Tosiu,
    Od dawna oglądam twój kanał na youtubie oraz śledzę Twojego instagrama. Widzę, że mamy wspólne zainteresowania. Ja również lubię wykonywać różne prace ręczne (sama np. wykonuję kartki metodą iris folding czy quilling), robię także ozdoby z wykorzystaniem techniki decoupage. Nie posiadam własnej firmy niestety:(,gdyż jestem styudentką ale mam w przyszłości zamiar stworzenia własnego sklep z rękodziełami. Co powiesz na jakąś współpracę?
    Pozdrawiam Cię serdecznie
    Justyna

Napisz komentarz