Współpraca

Tosiakowo.pl to miejsce, w którym przez wiele znalazło się wiele artykułów – o planowaniu, bullet journalingu, gotowaniu, podróżach, kosmetykach i wszystkim, co mnie interesowało. Tosiakowo jako blog działało od 2011 roku, a obecnie jest przede wszystkim moim sklepem z naklejkami do planowania.

Swoją działalność kreatywną przeniosłam przede wszystkim na Instagrama i YouTube’a. To tam pokazuję moje prace. Na YouTube znajdziesz bardzo długie filmy, które pełnią rolę kreatywnego towarzysza. To na YouTube i Instagramie zobaczysz, czy mamy pole do wspólnego działania.

Jestem otwarta na nowe wyzwania, bo to one sprawiają, że moje życie jest kolorowe i fascynujące. Chętnie działam z firmami, które mają ciekawe pomysły na siebie i na współpracę ze mną. Jeżeli pomysłu Ci brakuje, odezwij się, a raz na pewno coś wymyślimy.  Jeżeli masz produkt lub usługę, która Twoim zdaniem, pasowałaby do mnie i mojego bloga, napisz koniecznie.

Oferuję przede wszystkim filmy kreatywne – mogą być publikowane u mnie lub na stronie marki. Posty, stories, filmy na kanale, wpisy na blogu, akcje wyjazdowe i wiele innych – krótko mówiąc – możemy zrobić razem coś fajnego.

NAPISZ DO MNIE – KONTAKT@TOSIAKOWO.PL

LICZBA FANÓW NA FACEBOOKU: PONAD 2500
LICZBA OBSERWUJĄCYCH NA INSTAGRAM: 5940

Możliwa jest także współpraca związana z moim kanałem na YouTube. Obecnie mam ponad 9000 subskrybentów i ta liczba cały czas rośnie.

Napisz komentarz