Temat bullet journalingu jest szczególnie bliski mojemu sercu. Doskonale zresztą o tym wiecie. Zwłaszcza, jeżeli śledzicie mojego Instagrama, na którym w zasadzie codziennie pokazuję moje strony. W takiej sytuacji wiecie też, że jestem totalnie uzależniona od wszelkiego rodzaju dodatków do bujo. Nie, kompletnie nie jest mi bliskie minimalistyczne podejście do tego tematu. Z tego też powodu pomyślałam sobie, że jest więcej takich freaków jak ja, którzy lubią, kiedy w ich plannerach/notesach/kalendarzach dużo się dzieje. Postanowiłam, że co jakiś czas będę przygotowywać zestawienie ciekawych ofert z AliExpress właśnie z przydasiami do kreatywnego planowania! Zapraszam na AliExpress dla bullet journal.

Na pewno Cię zainteresuje:

*** Co to jest bullet journal ***

*** Grupy na Facebooku dla kreatywnych ***

*** 60 pomysłów na listy w bujo ***

AliExpress dla bullet journal

AliExpress dla bullet journal

Na początek coś dla wszystkich fanów pięknego pisania. Ja ostatnio mam fazę na naukę kaligrafii/brush letteringu i innych tego typu zabaw. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie pokażę Wam, jak ćwiczę i co pomaga mi w nauce. Ale nie o tym dzisiaj. Pierwsza propozycja to metaliczne pisaki w świetnych, metalicznych kolorach. Druga to mazaki copic w neutralnych odcieniach.

AliExpress dla bullet journal

Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie poleciła Wam taśm dekoracyjnych, czyli washi tape! Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a jak wiadomo, na dostawę z AliExpress zwykle trzeba długo czekać, więc to już odpowiedni moment na zamawianie kwiecistych wzorów. Dlatego na początek: Washi tape idealne na wiosnę oraz wielka paczka taśm maskujących w przeróżnych wzorach.

AliExpress dla bullet journal

To jednak nie koniec taśm. Znalazłam też dwie inne ciekawe opcje. Jest też wiele innych taśm do wyboru oraz więcej propozycji wiosennych taśm. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Ja jestem ogromną fanką ozdabiania bujo washi. Dodaje im to koloru i naszego osobistego charakteru.

AliExpress dla bullet journal

Ciekawym pomysłem jest też używanie w bullet journalu samoprzylepnych karteczek, które nie muszą być po prostu zwykłymi, wszystkim znanymi żółtymi karteczkami. Zamiast nich można użyć dużo ciekawszych i – przede wszystkim – ładniejszych karteczek! Znalazłam między innymi śliczne sticky notes idealne dla wielbicieli czworonogów oraz przeurocze sticky notes ze znacznikami do bullet journala.

Naklejki

AliExpress dla bullet journal

Ostatnia kategoria to (oczywiście) naklejki. Moja największa kreatywna miłość (a jednocześnie moja zagłada, a w zasadzie mojego portfela). Sama mam ich mnóstwo, a za każdym razem jak wchodzę na AliExpress widzę kolejne, które przecież na pewno mi się przydadzą (a jeżeli nie, to przynajmniej będą przepiękne). Dlatego mam coś, co wpadło mi w oko: naklejki idealne do bullet journala oraz świetne naklejki, które można wkomponować na przykład w tygodniówkę.

AliExpress dla bullet journal

To nie koniec naklejek! Trafiłam jeszcze na genialne naklejki z narysowanym jedzonkiem, które sprawdzą się w zasadzie u każdego, bo przecież każdy z nas lubi jeść. A także paczki posegregowanych tematycznie naklejek na każdą okazję. Zwłaszcza druga oferta jest mega ciekawa i sama chyba je kupię!

Interesujesz się bullet journalingiem? Koniecznie dołącz do najlepszej grupy na Facebooku: Bullet Journal Polska. Znajdziesz tam m.in. dużo informacji o naszym kreatywnym wyzwaniu!

Podoba Wam się taki rodzaj postu? Znaleźliście coś ciekawego dla siebie? Mam nadzieję, że tak. Dajcie też znać, czy chcecie takich kolejnych wpisów?

Napisz komentarz