Pomysły na blogowe notki
Uwielbiam tworzyć listy! Uwielbiam wypunktowywać, zapisywać, stawiać sobie nowe cele i – oczywiście – wykreślać zrealizowane punkty. Zresztą widać to u mnie na blogu, bo często zdarzają się właśnie listy. Na przykład moja lista jesiennych rzeczy do zrobienia, która powolutku się uszczupla. Dzisiaj też będzie o liście. Dokładniej o arkuszu do wpisywania swoich pomysłów na blogowe notki.

Ale w sumie po co?

W sumie to dla porządku. Mam problemy z zapamiętywaniem pomysłów, które wpadają mi znienacka do głowy. Z tego powodu staram się od razu zapisywać sobie wszystko, co tylko wymyślę lub cokolwiek muszę zrobić. Hołduję zasadzie – co nie jest zapisane, jest niewykonane. No niestety.

Z tego powodu powstał kolejny arkusz w mojej kolekcji, który pomaga mi się „ogarnąć”. Zapisuję na liście wszystkie pomysły na blogowe posty, a po ich publikacji zaznaczam dany wers na zielono. Mam porządek w głowie i na papierze. Do tego spokój ducha.

Pobierajcie!

Arkusz udostępniam Wam za darmo w wersji JPG i PDF. Obie są w świetnej jakości i gotowe do wydruku. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą.

Dajcie mi koniecznie znać czy arkusz Wam się podoba i czy w ogóle się Wam przyda? A może jest coś, co można by w nim zmienić, żeby był bardziej funkcjonalny? Czekam na Wasze propozycje :) Gdyby komuś bardzo zależało na jakiejś innej wersji kolorystycznej, to dajcie znać – mogę dołożyć kolor.

Będę bardzo wdzięczna za każdy lajk i udostępnienie :) Poprzednie arkusze poniżej:

4 komentarze

  1. Ja wolę spisywać wszystko w wersji elektronicznej np na google keep. Notatki mam i na komputerze i na komórce

  2. Panna E.

    Bardzo lubię te Twoje projekty :) Inspirujące.

  3. Panna E.

    Bardzo lubię te Twoje projekty :) Inspirujące.