Pomysły na prezent dla męża

Zbliżają się Mikołajki (a później jeszcze Święta). Trzeba zacząć poważnie myśleć o prezentach dla najbliższych. Ja jak zawsze staję przed największym problemem – prezentem dla Szanownego Małżonka. Bo przecież on wszystko ma, niczego mu nie potrzeba, a nowego BMW mu przecież nie kupię. Jak zawsze ta sama śpiewka. Prezent jednak być musi i z pomocą przychodzi sklep DaWanda, w którym znajdziecie całą listę ciekawych prezentów dla męża czy chłopaka (ale też np. dla przyjaciółki czy mamy). Ja wybrałam XX najciekawszych (moim zdaniem) pomysłów :)

10 prezentów na Mikołajki dla męża :)

01.  Wyznaję zasadę, że kubków nigdy za wiele, a taki jeden jedyny wyjątkowy jest wręcz niezbędny
02. P. jest wielkim fanem koszulek z ciekawymi nadrukami, więc z takiego prezentu ucieszyłby się na pewno. Podejrzewam, że wielu taka koszulka przypadłaby do gustu :)
03. Zuch chłopak też ma duży potencjał na spodobanie się ;)
04. A może coś zupełnie „od czapy” dla fanów Batmana :)
05. Zauważyłam (na przykładzie mojego P.), że niektórzy mężczyźni nie przepadają za portfelami i preferują mniejsze gabaryty. Dlatego taki mini portfel powinien wielu z nich zadowolić :)
06. A może warto zadbać o telefon swojej drugiej połówki? Drewniane etui nie dość, że wygląda fajnie, to jeszcze chroni telefon.
07. Jeżeli nie o telefon, to może chociaż o laptopa? Swoją drogą – takiego etui jeszcze nie widziałam ;)
08. Dla każdego prawdziwego mężczyzny nada się też poszetka, którą powinien mieć w swojej kolekcji. Wybór kolorów i wzorów jest ogromny, więc dobrać się coś uda.
09. Dopełnienie do poprzedniego punktu to spinki do mankietów. Mój P. ma tylko jedne klasyczne i podejrzewam, że ucieszyłby się z takich designerskich ;)
10. Na koniec coś większego, czyli pufa do siedzenia – ideał dla każdego faceta, który gra na konsoli. Na takim „mebelku” siedzi się i gra najwygodniej :)
Wszystkie produkty, które wymieniłam znajdziecie w sklepie DaWanda w dziale z pomysłami na prezent dla chłopaka lub męża. Znajdziecie tam też o wiele więcej pomysłów w naprawdę przystępnych cenach.
Macie jakieś sprawdzone pomysły na prezenty dla chłopaka lub męża? Będę wdzięczna za pomoc :)

8 komentarzy