Sing us a song” by Amanda Munoz
Trudno mi jakoś uwierzyć, że już jutro Wigilia. W tym roku czas leciał mi tak strasznie szybko, że sama nie wiem, gdzie minął mi cały rok. Ostatnią noc spędziłam robiąc ciasta, bo niestety dzisiaj jeszcze jestem do 22 w pracy, więc popołudnie zawalone. Czuję, że umieram ;) Ale na szczęście w pozytywny sposób, bo uwielbiam Wigilię i moment, kiedy wszyscy razem siadamy do stołu. Naprawdę nie mogę się już doczekać!
Nie wiem czy tylko w moim rodzinnym domu przyjęła się tradycja śpiewania kolęd z … karaoke ;) Moja mama jest wielką fanką śpiewania z telewizora i przeniosła to swoje uwielbienia na Święta. Przyznam szczerze, że pomysł sam w sobie jest genialny, bo przecież nie każdy zna siódmą zwrotkę każdej kolędy ;)

Moja świąteczna playlista

Kiedy jednak nie „śpiewamy”, wtedy w tle lecą zawsze świąteczne piosenki mniej lub bardziej związane z naszą polską kulturą. Od kilku lat bardzo mocno wprowadzam zagraniczne piosenki, które moim skromnym zdaniem świetnie komponują się z naszą świąteczną atmosferą. Może i Wam przyda się taka playlista? A może macie jakieś swoje, którymi podzielicie się ze mną? Chętnie dorzucę kilka fajnych nowych kawałków!


7 komentarzy

  1. Frank Sinatra, Bobby Vinton <3 Polecam również Trans-Siberian Orchestra "Christmas Canon" :)
    Też mam problem z odtworzeniem playlisty w Spotify…

  2. Marta Kawczyk

    Szkoda że nie chce się odtworzyć na spotify'u :( no chyba że to u mnie tak ;)

  3. Szkoda że nie chce się odtworzyć na spotify’u :( no chyba że to u mnie tak ;)